ZENTA نخستین دستبند تکنولوژی برای ردیابی احساسات شما

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

استودیوی VINAYA که در زمینه طراحی تکنولوژی فعالیت دارد پوشیدنی تکنولوژی ZENTA را ارائه کرده است که حتما استفاده از آن را دوست خواهید داشت. در دنیای پر مشغله ی امروز با فشارهای روانی مختلفی روبرو می شویم که تمرکز ما را پایین می آوردند. همگی نیازمند کنترل این فشارهای روانی و حتی شادی های خود هستیم. دلیل طراحی ZENTA نیز همین است این پوشیدنی که از طریق سنسورهای بیومتریک کار می کند برای بررسی داده های بیومتریک بدن در طول روز به کمک سنسورهایی می پردازد که به شکل یک دستبند درآمده اند.

zenta-7jpg

ZENTA نخستین دستبند تکنولوژی برای ردیابی احساسات شما میزان استرس، شادی و به طور کلی خلق و خو را در طول روز ردیابی می کند. این پوشیدنی شما را برای یک زندگی بدون استرس آماده می کند.

پوشیدنی ZENTA به همراه یک اپلیکیشن موبایل با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های سنسور قادر هستند نشانه های بدن، ذهن و زندگی دیجیتالی شما را رمزگشایی کنند همچنین امکان ردیابی فعالیت های تناسب اندام و تنفس نیز وجود خواهد داشت. امکان رصد دائم فعالیت های روزانه از جمله  احساسات نامطلوب، اضطراب و غمگینی و همچنین احساسات مثبت مثل آرامش و خوشحالی با ZENTA ممکن می شود.

Zentapng

برای مثال اگر کاربر این پوشیدنی دارای استرس باشد ZENTA شروع به لرزش می کند و چند تمرین ساده را برای کاهش میزان استرس نشان می دهد.

ردیابی استرس، خوشحالی و خلق و خوی کلی، ردیابی فعالیت های ورزشی روزانه، ردیابی ساعات خواب، دریافت نوتیفیکیشن های گوشی، امکان تمرین کردن تنفس و تمرکز حواس، امکان نشان دادن احساسات واقعی خود به دیگران و بررسی مواردی از جمله ضربان قلب، فشار خون، میزان تعرق از دیگر ویژگی های این پوشیدنی مفید هستند که قرار است با قیمت 249 دلار عرضه شود.

Source: techviral

از دست ندهید!

پیکسل گوگل و گلکسی S7

مقایسه پیکسل گوگل و گلکسی S7 – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟!

پیکسل گوگل و گلکسی S7 هر دو دارای دوربین‌هایی فوق‌العاده هستند و باتری‌های قدرتمند از هر دو پشتیبانی می‌کنند.

ادامه مطلب...
دستگاه واقعیت مجازی بویایی

دستگاه واقعیت مجازی بویایی Vaqso VR بوهای مختلف را وارد دنیای بازی‌ها می‌کند!

دفتر مرکزی شرکت Vaqso در سانفرانسیسکو قرار دارد اما در اصل یک شرکت ژاپنی است که پیشگام ساخت دستگاه

ادامه مطلب...
راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن

با راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن به سادگی آب خوردن سد بیکاری را بشکنید!

راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن موضوع بسیار مهمی است که یک توسعه‌دهنده نباید از کنار آن به سادگی

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu