crash club

ZENTA نخستین دستبند تکنولوژی برای ردیابی احساسات شما

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

استودیوی VINAYA که در زمینه طراحی تکنولوژی فعالیت دارد پوشیدنی تکنولوژی ZENTA را ارائه کرده است که حتما استفاده از آن را دوست خواهید داشت. در دنیای پر مشغله ی امروز با فشارهای روانی مختلفی روبرو می شویم که تمرکز ما را پایین می آوردند. همگی نیازمند کنترل این فشارهای روانی و حتی شادی های خود هستیم. دلیل طراحی ZENTA نیز همین است این پوشیدنی که از طریق سنسورهای بیومتریک کار می کند برای بررسی داده های بیومتریک بدن در طول روز به کمک سنسورهایی می پردازد که به شکل یک دستبند درآمده اند.

zenta-7jpg

ZENTA نخستین دستبند تکنولوژی برای ردیابی احساسات شما میزان استرس، شادی و به طور کلی خلق و خو را در طول روز ردیابی می کند. این پوشیدنی شما را برای یک زندگی بدون استرس آماده می کند.

پوشیدنی ZENTA به همراه یک اپلیکیشن موبایل با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های سنسور قادر هستند نشانه های بدن، ذهن و زندگی دیجیتالی شما را رمزگشایی کنند همچنین امکان ردیابی فعالیت های تناسب اندام و تنفس نیز وجود خواهد داشت. امکان رصد دائم فعالیت های روزانه از جمله  احساسات نامطلوب، اضطراب و غمگینی و همچنین احساسات مثبت مثل آرامش و خوشحالی با ZENTA ممکن می شود.

Zentapng

برای مثال اگر کاربر این پوشیدنی دارای استرس باشد ZENTA شروع به لرزش می کند و چند تمرین ساده را برای کاهش میزان استرس نشان می دهد.

ردیابی استرس، خوشحالی و خلق و خوی کلی، ردیابی فعالیت های ورزشی روزانه، ردیابی ساعات خواب، دریافت نوتیفیکیشن های گوشی، امکان تمرین کردن تنفس و تمرکز حواس، امکان نشان دادن احساسات واقعی خود به دیگران و بررسی مواردی از جمله ضربان قلب، فشار خون، میزان تعرق از دیگر ویژگی های این پوشیدنی مفید هستند که قرار است با قیمت 249 دلار عرضه شود.

Source: techviral

از دست ندهید!

فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...
گوگل گلس سازمانی

گوگل گلس سازمانی بعد از دو سال سکوت با کاربردهای جدید عرضه خواهد شد

شاید فکر کنید گوگل گلس که قرار بود هم صفحه نمایشی هوشمند و هم دوربینی بر روی صورت کاربران

ادامه مطلب...

توقف تولید آیفون SE – منتظر نسخه جدید این گوشی نباشید!

آیفون SE یکی از محصولات متفاوت اپل بود که علیرغم تفاوت‌های زیادی که با پرچمداران این کمپانی داشت، طرفداران

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu