The best strategy games in 2016

راه حل جدید گوگل برای از کار انداختن گوشی های دزدیده شده یا گم شده

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

وقتی پای گوشی های گم شده یا دزدیده شده به میان می آید چند کار می توانید انجام دهید: از اپلیکیشن Android Device Manager استفاده کنید تا از راه دور آن را پاک کنید، با نصب اپلیکیشنی بر روی گوشی می توانید از هر کسی که بخواهد قفل گوشی را باز کند عکس بگیرید، سپس این عکس به ایمیل شما فرستاده می شود، شماره ی IMEI گوشی خود را در لیست سیاه قرار دهید.

اما پروژه ی متن باز اندروید گزینه ی دیگری نیز به این موارد اضافه کرده است که به شما این امکان را می دهد از راه دور گوشی خود را از کار بیندازید. برای این کار در روز پنجشنبه Change 235361 با یک شیوه ی ساده به AOSP ادغام شد تا به راحتی بتوان گوشی را از دور از کار انداخت. این تغییر به سازندگان این امکان را می دهد که قسمت هایی را که می توان از راه دور از کار انداخت را تعریف کنند که با این کار هیچکس نمی تواند از گوشی دزدیده شده یا گم شده استفاده کند. اینکه این تغییرات چگونه در اندروید اعمال خواهند شد هنوز مشخص نیست.

broken

راه حل جدید گوگل برای از کار انداختن گوشی های دزدیده شده یا گم شده گامی بسیار جدی است که اگر احتمالا گوشی گم شده ی خود را زیر مبل پیدا کردید شما را به شدت عصبانی خواهد کرد. اما اگر مطمئن هستید که به این زودی ها گوشی را پیدا نخواهید کرد و ممکن است هر گونه سوء استفاده ای از آن شود بهترین کار ممکن خواهد بود.

از کار انداختن گوشی از راه دور باعث کاهش جرایمی که در آنها اطلاعات شخصی دزدیده می شوند نیز خواهد شد. اینکه گوگل قصد دارد این ویژگی را به عنوان یکی از کاربردهای اپلیکیشن Android Device Manager در اختیار کاربران قرار دهد هنوز نامعلوم است. وقتی پای امنیت اندروید به میان می آید هر گزینه ای با استقبال روبرو خواهدشد  حتی یک گزینه ی هسته ای تمام عیار مثل این.

Source: androidauthority

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu