following

راه حل جدید گوگل برای از کار انداختن گوشی های دزدیده شده یا گم شده

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

وقتی پای گوشی های گم شده یا دزدیده شده به میان می آید چند کار می توانید انجام دهید: از اپلیکیشن Android Device Manager استفاده کنید تا از راه دور آن را پاک کنید، با نصب اپلیکیشنی بر روی گوشی می توانید از هر کسی که بخواهد قفل گوشی را باز کند عکس بگیرید، سپس این عکس به ایمیل شما فرستاده می شود، شماره ی IMEI گوشی خود را در لیست سیاه قرار دهید.

اما پروژه ی متن باز اندروید گزینه ی دیگری نیز به این موارد اضافه کرده است که به شما این امکان را می دهد از راه دور گوشی خود را از کار بیندازید. برای این کار در روز پنجشنبه Change 235361 با یک شیوه ی ساده به AOSP ادغام شد تا به راحتی بتوان گوشی را از دور از کار انداخت. این تغییر به سازندگان این امکان را می دهد که قسمت هایی را که می توان از راه دور از کار انداخت را تعریف کنند که با این کار هیچکس نمی تواند از گوشی دزدیده شده یا گم شده استفاده کند. اینکه این تغییرات چگونه در اندروید اعمال خواهند شد هنوز مشخص نیست.

broken

راه حل جدید گوگل برای از کار انداختن گوشی های دزدیده شده یا گم شده گامی بسیار جدی است که اگر احتمالا گوشی گم شده ی خود را زیر مبل پیدا کردید شما را به شدت عصبانی خواهد کرد. اما اگر مطمئن هستید که به این زودی ها گوشی را پیدا نخواهید کرد و ممکن است هر گونه سوء استفاده ای از آن شود بهترین کار ممکن خواهد بود.

از کار انداختن گوشی از راه دور باعث کاهش جرایمی که در آنها اطلاعات شخصی دزدیده می شوند نیز خواهد شد. اینکه گوگل قصد دارد این ویژگی را به عنوان یکی از کاربردهای اپلیکیشن Android Device Manager در اختیار کاربران قرار دهد هنوز نامعلوم است. وقتی پای امنیت اندروید به میان می آید هر گزینه ای با استقبال روبرو خواهدشد  حتی یک گزینه ی هسته ای تمام عیار مثل این.

Source: androidauthority

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu