عینک EyeForcer مانع از قوز کردن کودکان بر روی گوشی و تبلت می شود

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

آیا دائما به بچه های خود می گویید صاف بنشینند و آنقدر بر روی گجت های مختلف خود خم نشوند؟ کودکان این روزها بیشتر اوقات خود را صرف استفاد از اسمارتفون ها و تبلت ها می کنند و با این کار مهره های گردن خود را در معرض آسیب شدید و رشد غیرمعمول قرار می دهند، شرایطی که به آن بیماری بازی پسر یا گردن درد تکنولوژی Tech Neck می گویند.

یک کمپین کیک استارتر به همین منظور گجتی را معرفی کرده است که کودکان را تشویق می کنند گردن خود را به هنگام بازی با موبایل در موقعیت درستی قرار دهند.

New-gadget-on-ech-neck-in-kids

EyeForcerاین گجت که عینک EyeForcer نامیده شده است توسط کمپانی Medical Wearable Solutions طراحی شده است این کمپانی به طراحی تکنولوزی های پوشیدنی برای حل مشکلات سلامتی می پردازد. گجت معرفی شده در حقیقت عینکی است که بوسیله یک اپلیکیشن اندرویدی به تبلت یا گوشی متصل می شود. به محض اینکه کاربر سعی کند خم شود یا به اصطلاح قوز کند پیامی بر روی صفحه های عینک ظاهر می شود و به آنها هشدار می دهد صاف بنشینند .

New-gadget-on

اگر بیش از پنج هشدار دریافت شد برنامه خاموش می شود. به تازگی تاثیرات این نشستن نادرست کودکان بر سلامتی آنها مشخص شده است. بیماری بازی پسر یا “Gameboy Disease” بعد از افزایش تعداد کودکان بین 8 تا 18 سال با مشکلات کمر و گردن نامگذاری شد. علائم این بیماری شامل: درد گردن و کمر، سردرد، مشکلات بینایی و مشکلات خلق و خو می شود که در صورتیکه درمان نشود به چاقی، افسردگی و دیسک کمر منجر می شود.

به گفته ی دکتر وحید صحیح النسب یکی از بنیان گذاران کمپانیMedical Wearable Solutions  : تکنولوژی بخشی از آموزش و سرگرمی است بنابراین جلوگیری از این بیماری با ایجاد محدودیت یا کاهش زمان مصرف ممکن نیست. عینک EyeForcer مانع از قوز کردن کودکان بر روی گوشی و تبلت می شود و آنها می توانند بدون آسیب زدن به سلامتی خود برای بازی و سرگرمی از این گجت استفاده کنند.

SONY DSC

Source: mirror

از دست ندهید!

ایده خلاقانه واقعیت مجازی

با 5 ایده خلاقانه واقعیت مجازی معمار صعود کسب وکار خود باشید!

Magic Leap و Oculus Rift یکی از دو پیشگامان اصلی واقعیت مجازی هستند که تقریبا می‌توان گفت با وجود

ادامه مطلب...
فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور

ترمز فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور به زودی کشیده می‌شود!

کاربران موبایل و علی‌الخصوص آیفون چشم توسعه دهندگان را گرفت‌اند و پا به پای آن‌ها تا اپ استور آمده‌اند؛

ادامه مطلب...

هر آن چه که باید درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن بدانید، اینجاست!

در این مطلب بسیار جالب، نکاتی درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن در سال 2017 را برای شما

ادامه مطلب...

1 دیدگاهOn عینک EyeForcer مانع از قوز کردن کودکان بر روی گوشی و تبلت می شود

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu