The best strategy games in 2016

این قاب به کاربران آیفون اجازه می دهد اندروید را نیز داشته باشند

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

نیک لی که از شنیدن کشمکش های معمول بین طرفداران متعصب اندروید خسته شده بود برخلاف بیشتر ما فقط به پای ثابت این مخالفت ها تبدیل نشد  و سعی کرد به جای ارائه ی هزاران استدلال برای دفاع از سیستم عاملی خاص راه حلی برای پایان دادن به این خصومت پیدا کند.

لی مدیر ارشد شرکت توسعه ی موبایلTendigiبا صرف 45 ساعت موفق به ساخت قابی شد که می تواند با دور زدن محدودیت های تکنیکی آیفون که توسعه دهندگان را از راه اندازی کدهای شخص ثالث بازمیدارد مخصوصا زبان  دستورالعمل های توسعه که امکان نصب اپلیکیشن یا کدهای اجرایی راه اندازی را محدود و رد می کند این مشکل را حل کند.

img

 

Nick Lee که اخیرا نیز ویندوز 95 را بر روی اپل واچ نصب کرده بود در انجام کارهای عجیب و غریب مهارت خاصی دارد. این شیرین کاری اخیر وی برای پایان دادن به نبردن خونین و به کاربران این امکان را می دهد طبق نیازهای خود سیستم عامل مورد نظر را انتخاب کنند. لی می گوید : با خودم گفتم چگونه می توان همه چیز را در یک گوشی داشت و به این نبرد پایان داد.

این قاب به کاربران آیفون اجازه می دهد اندروید را نیز داشته باشند. بنابراین وقتی iOS را می خواهید از حالت معمولی آیفون استفاده می کنید اما اگر قصد استفاده از اندروید را داشته باشید به راحتی این قاب را متصل می کنید و اندروید در خدمت شماست.

قاب لی در ظاهر بسیار بزرگ و حجیم است و در حقیقت مفهومی ابتدای برای شروع انجام این کار و پیروی از قوانین کدهای اجرایی شخص ثالث اپل است. در اصل این قاب از آیفون به عنوان یک دستگاه کنترل استفاده می کند در حالیکه فرآیند از طریق اجزاء دیگری انجام می گیرد. لی قول داده است که به زودی نسخه باریک تر و ظریف تر این قاب تغییر سیستم عامل را نیز آماده خواهد کرد.

ویدئوی جذاب این مطلب را می توانید از زیر مشاهده کنید.

Source: thenextweb

از دست ندهید!

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...
جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

6 راه برای جمع‌آوری و جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن را می‌توان از دلایل مهم موفقیت نامید البته نه تنها دلیل؛ بلکه فاکتوری تعیین

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu