این قاب به کاربران آیفون اجازه می دهد اندروید را نیز داشته باشند

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

نیک لی که از شنیدن کشمکش های معمول بین طرفداران متعصب اندروید خسته شده بود برخلاف بیشتر ما فقط به پای ثابت این مخالفت ها تبدیل نشد  و سعی کرد به جای ارائه ی هزاران استدلال برای دفاع از سیستم عاملی خاص راه حلی برای پایان دادن به این خصومت پیدا کند.

لی مدیر ارشد شرکت توسعه ی موبایلTendigiبا صرف 45 ساعت موفق به ساخت قابی شد که می تواند با دور زدن محدودیت های تکنیکی آیفون که توسعه دهندگان را از راه اندازی کدهای شخص ثالث بازمیدارد مخصوصا زبان  دستورالعمل های توسعه که امکان نصب اپلیکیشن یا کدهای اجرایی راه اندازی را محدود و رد می کند این مشکل را حل کند.

img

 

Nick Lee که اخیرا نیز ویندوز 95 را بر روی اپل واچ نصب کرده بود در انجام کارهای عجیب و غریب مهارت خاصی دارد. این شیرین کاری اخیر وی برای پایان دادن به نبردن خونین و به کاربران این امکان را می دهد طبق نیازهای خود سیستم عامل مورد نظر را انتخاب کنند. لی می گوید : با خودم گفتم چگونه می توان همه چیز را در یک گوشی داشت و به این نبرد پایان داد.

این قاب به کاربران آیفون اجازه می دهد اندروید را نیز داشته باشند. بنابراین وقتی iOS را می خواهید از حالت معمولی آیفون استفاده می کنید اما اگر قصد استفاده از اندروید را داشته باشید به راحتی این قاب را متصل می کنید و اندروید در خدمت شماست.

قاب لی در ظاهر بسیار بزرگ و حجیم است و در حقیقت مفهومی ابتدای برای شروع انجام این کار و پیروی از قوانین کدهای اجرایی شخص ثالث اپل است. در اصل این قاب از آیفون به عنوان یک دستگاه کنترل استفاده می کند در حالیکه فرآیند از طریق اجزاء دیگری انجام می گیرد. لی قول داده است که به زودی نسخه باریک تر و ظریف تر این قاب تغییر سیستم عامل را نیز آماده خواهد کرد.

ویدئوی جذاب این مطلب را می توانید از زیر مشاهده کنید.

Source: thenextweb

از دست ندهید!

ایده خلاقانه واقعیت مجازی

با 5 ایده خلاقانه واقعیت مجازی معمار صعود کسب وکار خود باشید!

Magic Leap و Oculus Rift یکی از دو پیشگامان اصلی واقعیت مجازی هستند که تقریبا می‌توان گفت با وجود

ادامه مطلب...
فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور

ترمز فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور به زودی کشیده می‌شود!

کاربران موبایل و علی‌الخصوص آیفون چشم توسعه دهندگان را گرفت‌اند و پا به پای آن‌ها تا اپ استور آمده‌اند؛

ادامه مطلب...

هر آن چه که باید درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن بدانید، اینجاست!

در این مطلب بسیار جالب، نکاتی درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن در سال 2017 را برای شما

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu