Pavel Durov

سیستم پارکینگ بدون راننده Bosch پارک کردن خودرو را آسان می کند

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

در آینده ای نزدیک خودروی شما به آسانی از عهده ی وظیفه پیچیده ی پارک کردن بدون نیاز به شما برخواهد آمد.

قطعه سازان خودروی بوش آخرین سیستم خودرو خودران را به نمایش گذاشتند. این سیستم جدید  “home zone park assist” نامیده شده است و بوش انتظار دارد تا سال 2019 آن را روانه ی بازار کند. برخلاف سیستم های پارک ابتدایی مثل Tesla’s Summon، سیستم پارکینگ بدون راننده Bosch پارک کردن خودرو را آسان می کند و می تواند تا 100 متر از عملیات پیچیده ی پارک را به خوبی انجام دهد.

Bosch_Tech_Roadshow

در این سیستم یک مسیر به صورت کورکورانه دنبال نمی شود و با وجود 12 سنسور التراسونیک در ضربه گیرهای عقب و جلو به علاوه ی یک دوربین ویدئویی استریو که بر روی آیینه های دید عقب قرار داده شده است. اگر دوربین ها با هر چیزی مسدود شوند home zone با اتکا به چهار سنسور تعبیه شده بر روی هر چهار گوشی خودرو وظیفه ی خود را انجام خواهد داد.

Bosch_Tech_Roadshow_060216_3488

با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده با این سنسورها و مسیر نقشه برداری شده سیستم home zone به صورت خودکار از تمامی موانع عبور می کند . اگر توانست از موانع عبور کند که این کار را انجام می دهد در غیر اینصورت متوقف می شود و به راننده هشدار می دهد.  ممکن است کاربرد این سیستم زیر سئوال برود و این سئوال پرسیده شود که آیا بیرون آوردن خودرو از گاراژ و پارک کردن آن کار دشواری خواهد بود؟ اما home zone هدفی بزرگتر از این دارد و قصد دارد در آینده ای نزدیک امکان پارک کردن خودکار خودروها در پارکینگ های برنامه ریزی نشده ی خودرو ها بدون راننده فراهم کند و سطح اطمینان نسبت به خودروهای خودران بدون راننده را بالا ببرد.

Source: mashable

از دست ندهید!

بازی Terminator Genisys

در بازی Terminator Genisys شکست دادن دشمن، یک انتخاب نیست!

استودیو Plarium از توسعه دهندگان بازی‌های استراتژیک مانند Vikings: War of Clans و Throne: Kingdom at War برای گوشی‌های موبایل می‌باشد که

ادامه مطلب...
یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...
فایل‌های دانلود شده در اندروید

پیدا کردن فایل‌های دانلود شده در اندروید در کم‌تر از یک دقیقه!

هر چند بسیاری از کارها در سیستم عاملی مانند اندروید با این انعطاف و سازگاری خیلی ساده به نظر

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu