طبیعی یعنی بدون گوشی بدون چراغ غذای خود را نوش جان کنید

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

طبیعی یعنی دنیایی بدون هیچگونه گجتی طبیعی یعنی بدون گوشی بدون چراغ غذای خود را نوش جان کنید. رستورانی با اتاقی برای 42 نفر که فقط برای سه ماه باز خواهد بود. بهتر از همه اینکه می توانید لباس های رسمی خود را در بیاورید این چیزی است که صاحبان این رستوران می خواهند. رستوران Bunyadi که به تازگی در لندن افتتاح شده است قول داده است که امکان تجربه ی یک ناهار طبیعی را برای شما فراهم می کند. به هنگام ورود به مشتریان یک جفت دمپایی و لباس خواب داده می شود. پوشیدن دمپایی سر میز یک تجربه ی لذت بخش خواهد بود. Bunyadi می گوید 44616 نفر در لیست انتظار هستند.

در این رستوران استفاده از گوشی ممنوع است. اینکه از مردم می خواهند لباس هایشان را در بیاوردند یک راه محترمانه برای جلوگیری از ورود هر گونه گجتی است، مطمئنا وقتی لباس ندارید یک آیفون از گردن خود آویزان نخواهید کرد. هیچگونه انرژی وجود ندارد و غذاها به صورت خام مصرف می شوند یا بر روی آتش پخته می شوند. نور فضا از طریق شمع تامین می شود و این نور آنقدر کم است که از بین دیوارهایی بامبویی بین گروه های ناهار هیچکس مشخص نیست.

به گفته ی رستوران Bunyadi این تجربه ی 95 دلاری یک خالص شدن کامل از تجربه های زندگی مدرن است. هیچ شانسی برای شمردن لقمه ی بقیه و عکس گرفتن و پست کردن آن در اینستاگرام نیز وجود نخواهد داشت. رئیس این رستوران سباستین لیال در مصاحبه ای گفت: دیگر از گوشی هایی که بیرون آورده می شوند خسته شده بودیم. امیدواریم میهمانان این رستوران با موارد آزار دهنده  دیگری روبرو نشوند.

Source: cnet

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu