crash club

طبیعی یعنی بدون گوشی بدون چراغ غذای خود را نوش جان کنید

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

طبیعی یعنی دنیایی بدون هیچگونه گجتی طبیعی یعنی بدون گوشی بدون چراغ غذای خود را نوش جان کنید. رستورانی با اتاقی برای 42 نفر که فقط برای سه ماه باز خواهد بود. بهتر از همه اینکه می توانید لباس های رسمی خود را در بیاورید این چیزی است که صاحبان این رستوران می خواهند. رستوران Bunyadi که به تازگی در لندن افتتاح شده است قول داده است که امکان تجربه ی یک ناهار طبیعی را برای شما فراهم می کند. به هنگام ورود به مشتریان یک جفت دمپایی و لباس خواب داده می شود. پوشیدن دمپایی سر میز یک تجربه ی لذت بخش خواهد بود. Bunyadi می گوید 44616 نفر در لیست انتظار هستند.

در این رستوران استفاده از گوشی ممنوع است. اینکه از مردم می خواهند لباس هایشان را در بیاوردند یک راه محترمانه برای جلوگیری از ورود هر گونه گجتی است، مطمئنا وقتی لباس ندارید یک آیفون از گردن خود آویزان نخواهید کرد. هیچگونه انرژی وجود ندارد و غذاها به صورت خام مصرف می شوند یا بر روی آتش پخته می شوند. نور فضا از طریق شمع تامین می شود و این نور آنقدر کم است که از بین دیوارهایی بامبویی بین گروه های ناهار هیچکس مشخص نیست.

به گفته ی رستوران Bunyadi این تجربه ی 95 دلاری یک خالص شدن کامل از تجربه های زندگی مدرن است. هیچ شانسی برای شمردن لقمه ی بقیه و عکس گرفتن و پست کردن آن در اینستاگرام نیز وجود نخواهد داشت. رئیس این رستوران سباستین لیال در مصاحبه ای گفت: دیگر از گوشی هایی که بیرون آورده می شوند خسته شده بودیم. امیدواریم میهمانان این رستوران با موارد آزار دهنده  دیگری روبرو نشوند.

Source: cnet

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu