Batlle Bay

طبیعی یعنی بدون گوشی بدون چراغ غذای خود را نوش جان کنید

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

طبیعی یعنی دنیایی بدون هیچگونه گجتی طبیعی یعنی بدون گوشی بدون چراغ غذای خود را نوش جان کنید. رستورانی با اتاقی برای 42 نفر که فقط برای سه ماه باز خواهد بود. بهتر از همه اینکه می توانید لباس های رسمی خود را در بیاورید این چیزی است که صاحبان این رستوران می خواهند. رستوران Bunyadi که به تازگی در لندن افتتاح شده است قول داده است که امکان تجربه ی یک ناهار طبیعی را برای شما فراهم می کند. به هنگام ورود به مشتریان یک جفت دمپایی و لباس خواب داده می شود. پوشیدن دمپایی سر میز یک تجربه ی لذت بخش خواهد بود. Bunyadi می گوید 44616 نفر در لیست انتظار هستند.

در این رستوران استفاده از گوشی ممنوع است. اینکه از مردم می خواهند لباس هایشان را در بیاوردند یک راه محترمانه برای جلوگیری از ورود هر گونه گجتی است، مطمئنا وقتی لباس ندارید یک آیفون از گردن خود آویزان نخواهید کرد. هیچگونه انرژی وجود ندارد و غذاها به صورت خام مصرف می شوند یا بر روی آتش پخته می شوند. نور فضا از طریق شمع تامین می شود و این نور آنقدر کم است که از بین دیوارهایی بامبویی بین گروه های ناهار هیچکس مشخص نیست.

به گفته ی رستوران Bunyadi این تجربه ی 95 دلاری یک خالص شدن کامل از تجربه های زندگی مدرن است. هیچ شانسی برای شمردن لقمه ی بقیه و عکس گرفتن و پست کردن آن در اینستاگرام نیز وجود نخواهد داشت. رئیس این رستوران سباستین لیال در مصاحبه ای گفت: دیگر از گوشی هایی که بیرون آورده می شوند خسته شده بودیم. امیدواریم میهمانان این رستوران با موارد آزار دهنده  دیگری روبرو نشوند.

Source: cnet

از دست ندهید!

کسب و کار موفق

4 کلید اصلی کسب و کار موفق از زبان سازنده دستیار صوتی سیری

بدون شک شما هم با ما هم‌عقیده هستید که دستیار صوتی سیری که توسط آدام چیر، یکی از توسعه‌دهندگان این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن TheCut

با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد!

به نظر می‌رسد با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد! جالب است نه؟ ایده‌ای جذاب که اگر نسخه

ادامه مطلب...
پوشیدنی Ontenna

پوشیدنی Ontenna به افراد ناشنوا در حس کردن صدا کمک می‌کند!

پوشیدنی Ontenna یکی از پوشیدنی‌های مورد نیاز برای تغییر زندگی افراد ناشنوا است که از شنیدن صداهای مختلف محروم

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu