crash club

این مسواک متصل به بلوتوث دندانپزشک را به خانه شما می آورد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

شرکت Philips Sonicare به تازگی مسواکی را رونمایی کرده است که از طریق بلوتوث به یک اپلیکیشن متصل می شود. احتمالا می پرسید چه نیازی به یک مسواک متصل به بلوتوث است اما احتمالا تنها نکته ای که در مورد بهداشت دهان و دندان رعایت می کنید مسواک زدن شب و صبح است.

این مسواک متصل به بلوتوث دندانپزشک را به خانه شما می آورد و یک قطار اسم دارد و به دلایل نامشخصی Philips Sonicare FlexCare Platinum Connected نامیده شده است و از ترکیب سنسورهای مختلفی برای بررسی نحوه ی مسواک زدن شما ساخته شده است. داده ها از طریق بلوتوث به اپلیکیشن اندروید یا iOS منتقل می شود. کارکرد آن بسیار ساده است: با مسواک زدن شما یک نقشه ی سه بعدی از دهان شما بر روی گوشی نشان داده می شود که مشخص می کند آیا زیاد یا کم مسواک زده اید. اگر فشار زیادی وارد کنید یا به شدت دندان ها را بسایید از طریق اپلیکیشن به شما هشدار داده می شود. هم اپلیکیشن و هم مسواک دارای تایمر هستند و مسواک زدن با 2 دقیقه طول بکشد. می توانید نقاطی که مسواک نزده اید را روی گوشی مشاهده کنید.

img.3

اپلیکیشن گزارشاتی نیز در مورد جا به جا کردن سر مسواک و نوتیفیکیشن هایی در مورد سلامتی شما می فرستد. اما بهترین ویژگی آن مشخص کردن نقاطی از دندان است که نیاز به کار بیشتر دارند. مثلا اگر بر روی یک دندان عصب کشی شده پوشش داده شده باشد دندان پزشک توصیه می کند آن قسمت را با احتیاط بیشتری مسواک بزنید. اطلاعات اپلیکیشن قابل انتقال به دندانپزشک نیز هستند. مسواک FlexCare Platinum Connected بزرگترین کابوس شما خواهد شد چرا که دائما یک دندانپزشک در حال نظارت بر مسواک زدن شما خواهد بود.

apotenza

مسواک FlexCare Platinum Connected  قیمتی معادل 199.99 دلار قیمت خواهد داشت که احتمالا بیشتر از هزینه ی دندانپزشکی نخواهد بود. باتری دو هفته دوام خواهد آورد و تا 14 بار مراحل مسواک زدن را ذخیره خواهد کرد.

Source: theverge

Advertisements

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu