The best strategy games in 2016

این مسواک متصل به بلوتوث دندانپزشک را به خانه شما می آورد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

شرکت Philips Sonicare به تازگی مسواکی را رونمایی کرده است که از طریق بلوتوث به یک اپلیکیشن متصل می شود. احتمالا می پرسید چه نیازی به یک مسواک متصل به بلوتوث است اما احتمالا تنها نکته ای که در مورد بهداشت دهان و دندان رعایت می کنید مسواک زدن شب و صبح است.

این مسواک متصل به بلوتوث دندانپزشک را به خانه شما می آورد و یک قطار اسم دارد و به دلایل نامشخصی Philips Sonicare FlexCare Platinum Connected نامیده شده است و از ترکیب سنسورهای مختلفی برای بررسی نحوه ی مسواک زدن شما ساخته شده است. داده ها از طریق بلوتوث به اپلیکیشن اندروید یا iOS منتقل می شود. کارکرد آن بسیار ساده است: با مسواک زدن شما یک نقشه ی سه بعدی از دهان شما بر روی گوشی نشان داده می شود که مشخص می کند آیا زیاد یا کم مسواک زده اید. اگر فشار زیادی وارد کنید یا به شدت دندان ها را بسایید از طریق اپلیکیشن به شما هشدار داده می شود. هم اپلیکیشن و هم مسواک دارای تایمر هستند و مسواک زدن با 2 دقیقه طول بکشد. می توانید نقاطی که مسواک نزده اید را روی گوشی مشاهده کنید.

img.3

اپلیکیشن گزارشاتی نیز در مورد جا به جا کردن سر مسواک و نوتیفیکیشن هایی در مورد سلامتی شما می فرستد. اما بهترین ویژگی آن مشخص کردن نقاطی از دندان است که نیاز به کار بیشتر دارند. مثلا اگر بر روی یک دندان عصب کشی شده پوشش داده شده باشد دندان پزشک توصیه می کند آن قسمت را با احتیاط بیشتری مسواک بزنید. اطلاعات اپلیکیشن قابل انتقال به دندانپزشک نیز هستند. مسواک FlexCare Platinum Connected بزرگترین کابوس شما خواهد شد چرا که دائما یک دندانپزشک در حال نظارت بر مسواک زدن شما خواهد بود.

apotenza

مسواک FlexCare Platinum Connected  قیمتی معادل 199.99 دلار قیمت خواهد داشت که احتمالا بیشتر از هزینه ی دندانپزشکی نخواهد بود. باتری دو هفته دوام خواهد آورد و تا 14 بار مراحل مسواک زدن را ذخیره خواهد کرد.

Source: theverge

از دست ندهید!

راز موفقیت بیل گیتس

راز موفقیت بیل گیتس – پدر تکنولوژی، در مورد نحوه استفاده خود از تکنولوژی می‌گوید

استفاده بیل گیتس از تکنولوژی آنقدرها که شما فکر می‎کنید پیچیده نیست. همین شیوه تفکر، راز موفقیت بیل گیتس

ادامه مطلب...
محو شدن پست‌های نامناسب

محو شدن پست‌های نامناسب در اینستاگرام، تلاشی برای امنیت بیشتر کاربران!

اینستاگرام همیشه در مورد اعمال محدودیت برای تصاویر یا ویدئوهای خاص یا بسیار سختگیرانه عمل کرده است یا همانطور

ادامه مطلب...
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

5 اشتباه وحشتناک در بازاریابی اپلیکیشن موبایل که احتمالا مرتکب می‌شوید!

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از اشتباهات در آن به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu