following

این مسواک متصل به بلوتوث دندانپزشک را به خانه شما می آورد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

شرکت Philips Sonicare به تازگی مسواکی را رونمایی کرده است که از طریق بلوتوث به یک اپلیکیشن متصل می شود. احتمالا می پرسید چه نیازی به یک مسواک متصل به بلوتوث است اما احتمالا تنها نکته ای که در مورد بهداشت دهان و دندان رعایت می کنید مسواک زدن شب و صبح است.

این مسواک متصل به بلوتوث دندانپزشک را به خانه شما می آورد و یک قطار اسم دارد و به دلایل نامشخصی Philips Sonicare FlexCare Platinum Connected نامیده شده است و از ترکیب سنسورهای مختلفی برای بررسی نحوه ی مسواک زدن شما ساخته شده است. داده ها از طریق بلوتوث به اپلیکیشن اندروید یا iOS منتقل می شود. کارکرد آن بسیار ساده است: با مسواک زدن شما یک نقشه ی سه بعدی از دهان شما بر روی گوشی نشان داده می شود که مشخص می کند آیا زیاد یا کم مسواک زده اید. اگر فشار زیادی وارد کنید یا به شدت دندان ها را بسایید از طریق اپلیکیشن به شما هشدار داده می شود. هم اپلیکیشن و هم مسواک دارای تایمر هستند و مسواک زدن با 2 دقیقه طول بکشد. می توانید نقاطی که مسواک نزده اید را روی گوشی مشاهده کنید.

img.3

اپلیکیشن گزارشاتی نیز در مورد جا به جا کردن سر مسواک و نوتیفیکیشن هایی در مورد سلامتی شما می فرستد. اما بهترین ویژگی آن مشخص کردن نقاطی از دندان است که نیاز به کار بیشتر دارند. مثلا اگر بر روی یک دندان عصب کشی شده پوشش داده شده باشد دندان پزشک توصیه می کند آن قسمت را با احتیاط بیشتری مسواک بزنید. اطلاعات اپلیکیشن قابل انتقال به دندانپزشک نیز هستند. مسواک FlexCare Platinum Connected بزرگترین کابوس شما خواهد شد چرا که دائما یک دندانپزشک در حال نظارت بر مسواک زدن شما خواهد بود.

apotenza

مسواک FlexCare Platinum Connected  قیمتی معادل 199.99 دلار قیمت خواهد داشت که احتمالا بیشتر از هزینه ی دندانپزشکی نخواهد بود. باتری دو هفته دوام خواهد آورد و تا 14 بار مراحل مسواک زدن را ذخیره خواهد کرد.

Source: theverge

از دست ندهید!

آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...
دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu