Batlle Bay

این مسواک متصل به بلوتوث دندانپزشک را به خانه شما می آورد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

شرکت Philips Sonicare به تازگی مسواکی را رونمایی کرده است که از طریق بلوتوث به یک اپلیکیشن متصل می شود. احتمالا می پرسید چه نیازی به یک مسواک متصل به بلوتوث است اما احتمالا تنها نکته ای که در مورد بهداشت دهان و دندان رعایت می کنید مسواک زدن شب و صبح است.

این مسواک متصل به بلوتوث دندانپزشک را به خانه شما می آورد و یک قطار اسم دارد و به دلایل نامشخصی Philips Sonicare FlexCare Platinum Connected نامیده شده است و از ترکیب سنسورهای مختلفی برای بررسی نحوه ی مسواک زدن شما ساخته شده است. داده ها از طریق بلوتوث به اپلیکیشن اندروید یا iOS منتقل می شود. کارکرد آن بسیار ساده است: با مسواک زدن شما یک نقشه ی سه بعدی از دهان شما بر روی گوشی نشان داده می شود که مشخص می کند آیا زیاد یا کم مسواک زده اید. اگر فشار زیادی وارد کنید یا به شدت دندان ها را بسایید از طریق اپلیکیشن به شما هشدار داده می شود. هم اپلیکیشن و هم مسواک دارای تایمر هستند و مسواک زدن با 2 دقیقه طول بکشد. می توانید نقاطی که مسواک نزده اید را روی گوشی مشاهده کنید.

img.3

اپلیکیشن گزارشاتی نیز در مورد جا به جا کردن سر مسواک و نوتیفیکیشن هایی در مورد سلامتی شما می فرستد. اما بهترین ویژگی آن مشخص کردن نقاطی از دندان است که نیاز به کار بیشتر دارند. مثلا اگر بر روی یک دندان عصب کشی شده پوشش داده شده باشد دندان پزشک توصیه می کند آن قسمت را با احتیاط بیشتری مسواک بزنید. اطلاعات اپلیکیشن قابل انتقال به دندانپزشک نیز هستند. مسواک FlexCare Platinum Connected بزرگترین کابوس شما خواهد شد چرا که دائما یک دندانپزشک در حال نظارت بر مسواک زدن شما خواهد بود.

apotenza

مسواک FlexCare Platinum Connected  قیمتی معادل 199.99 دلار قیمت خواهد داشت که احتمالا بیشتر از هزینه ی دندانپزشکی نخواهد بود. باتری دو هفته دوام خواهد آورد و تا 14 بار مراحل مسواک زدن را ذخیره خواهد کرد.

Source: theverge

از دست ندهید!

کتانی‌های سیلیکون ولی

کتانی‌های سیلیکون ولی به نمادی از قدرت، سهل‌انگاری، خلاقیت و انحصار تبدیل شده‌اند

ساکنان دره سیلیکون همیشه به ساده‌پوشی شُهره بوده‌اند. سیلیکون ولی سرزمین فرمانروایانی است که همیشه با شلوار جین، تیشرت

ادامه مطلب...
تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار

تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار – یک پله فراتر از هوش طبیعی انسان!

به کارگیری و تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار تا دیروز دور از تصور بود اما انگار قرار است هر

ادامه مطلب...

در بازی Battle Islands باید در مقابل حریفانی واقعی از سراسر جهان بجنگید!

بازی Battle Islands محصول 505 Games می‌باشد. اولین موضوعی که این استودیو به آن تاکید دارد این است که می‌گوید ما

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu