محققان دریافتند اعتیاد به اینستاگرام شما را شادتر می کند!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

به اینستاگرام معتاد شده اید؟ محققان دریافتند اعتیاد به اینستاگرام شما را شادتر می کند! به گفته ی این محققان عکس گرفتن از رویدادها باعث می شود بیشتر از آنها لذت ببریم. این رویداد می تواند حمله به یک غذای خوشمزه، گشتی در پارک یا ورزش کردن در باشگاه یا ثبت یک لحظه ی خنده دار باشد.

Food

بیش از 2000 نفر در 9 تجربه ی مختلف شرکت کردند. به آنها گفته شد عکس بگیرند یا گاهی اوقات عکس نگیرند تا اینگونه مشخص شود در طول انجام هر کدام از این کارها چقدر لذت برده اند.

نتایج این مطالعه در ژورنال روانشناسی شخصیت و اجتماع منتشر شد. این تحقیقاتی که از جامع ترین مطالعات انجام شده در زمینه تاثیر عکس گرفتن در لذت بردن مردم از تجارب زندگی روزمره شان است. به گفته ی Kristin Diehl محققی از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی: ما نشان دادیم با عکاسی از رویدادها و تجربه ها افراد با درگیر شدن بیشتر در تجربه های مثبت لذت بیشتری از آنها خواهند برد. آنهایی که از تجارب خود عکس می گیرند با اشتیاق بیشتری از آنها لذت می برند، مثلا فردی که در یک موزه قدم می زند یا با دوستانش به گردش می رود. این تیم دریافتند که این موضوع می تواند به صورت برعکس نیز صدق کند یعنی عکاسی از تجربه های منفی نیز میزان ناراحتی تجربه شده را افزایش می دهد.

Source: mirror

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu