اختراع عینکی که صفحه نمایش را برای دید زن های گوشی سفید می کند

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

حتما برای شما هم پیش آمده که  در وسایل نقلیه ی عمومی در حال چک کردن گوشی خود هستید و ناگهان گرفتار یک دید زن گوشی می شوید مطمئنا همه از این رفتار متنفرند. این افراد بدترین اخلاق ممکن را دارند. اما به لطف اختراع عینکی که صفحه نمایش را برای دید زن های گوشی سفید می کند از شر این افراد راحت خواهید شد.

-glasses3

Göger یک تعمیرکار موبایل عینک مخصوصی را اختراع کرده است که قادر است با صفحه ی گوشی ارتباط برقرار کند و فقط فرد کاربر می تواند صفحه نمایش گوشی را مشاهده کند. مخترع این عینک می گوید یک ماه پیش وقتی در حال چک کردن ایمیل های خود در اتوبوس بودیم متوجه شدم یک نفر به صفحه ی گوشی من خیره شده است.

این تعمیر کار گوشی که از سال 1999 به این کار اشتغال داشته است با ارائه سیستمی برای گوشی ها، تبلت ها یا لپ تاپ ها صفحه نمایش آنها را کاملا برای افرادی غیر از کسی که عینک را پوشیده است سفید نشان می دهد. این مخترع با برنامه ریزی یک پردازنده ی کوچک در اسمارتفون صفحه نمایش را سفید می کند. همچنین پردازنده ی دیگری بر روی عینک نصب می شود که  از طریق بلوتوث به پردازنده ی گوشی متصل می شود تا صفحه نمایش را دور بزند.

privacy-

Göger قیمت اختراع خود را فقط 10 دلار اعلام کرده است که قادر است بر روی هر صفحه نمایش الکترونیک از جمله تلویزیون جوابگو باشد و برای کاربر یک فضای خصوصی امن ایجاد کند. او می گوید در یک کافه این سیستم را امتحان کردم و مردم با تعجب از من می پرسیدند حالت خوب است چرا به یک صفحه سفید خیره شده ای؟

Celal Göger در تلاش برای ثبت اختراع خود و تولید انبوه آن است.

Source: odditycentral

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu