ویژگی جدید گوگل اپلیکیشنی که حافظه را پر کرده است را نشان می دهد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

پر شدن حافظه ی گوشی مشکل جدیدی نیست. هر کدام از ما حداقل چند بار با این مشکل روبرو می شویم و برای حل آن تصمیم می گیریم چند اپلیکیشن را حذف کنیم.

به طور متوسط بر روی هر گوشی 70 اپلیکیشن وجود دارد این اپلیکیشن های نصب شده به همراه اپلیکیشن های اصلی سیستم عامل فضای ذخیره را در می گیرند. به همین خاطر است که بیشتر اوقات فضای حافظه ی داخلی پر می شود. در بیشتر مواقع کاربران دیر دست به کار می شوند مخصوصا وقتی اپلیکیشن واتس اپ یا سایر اپلیکیشن ها شروع به هشدار دادن در مورد نبود فضای کافی برای دانلود رسانه ها یا اتصال به پلی استور می کنند.

به هر حال گوگل برای این مشکل راه حلی اندیشیده است و در حال آزمایش ویژگی است که می تواند نشان دهد کدام اپلیکیشن ها را حذف نصب کنید تا بتوانید برای دانلود و اپلود فضای بیشتری داشته باشید. این ویژگی که با پلی استور ادغام می شود نه تنها  سایز اپلیکیشن بلکه تعداد دفعاتی که از آن استفاده شده است را بررسی می کند. اگر یک اپلیکیشن را برای مدت زمان طولانی استفاده نکرده باشید در لیست اول اپلیکیشن هایی که باید حذف شوند قرار می گیرد.

ویژگی جدید گوگل اپلیکیشنی که حافظه را پر کرده است را نشان می دهد اما هنوز منتشر نشده است و گروه های خاصی در حال آزمایش نسخه ی بتای آن هستند.

Source: deccanchronicle

از دست ندهید!

تجربه ساخت اولین اپلیکیشن خود را با این 5 نکته خیال انگیزتر کنید!

همیشه اولین‌ها هیجان انگیزترند! اولین‌هایی پُردلهره، پر از نگرانی و فرسایشی که سنگِ‌بنای همه چیز محسوب می‌شوند. خصوصا اولین

ادامه مطلب...
آپدیت Google Voice

آپدیت Google Voice – گفتگوی صوتی گوگل، لباس تازه بر تن می‌کند!

به تازگی جزییات آپدیت Google Voice منتشر شده است و کاربران می‌توانند ارتباط بهتری را در قالب اپلیکیشنی که

ادامه مطلب...
تصویر جدید ال جی G6

تصویر جدید ال جی G6 از تحولات اساسی در طراحی این گوشی خبر می‌دهد

تصویر جدید ال جی G6 که به تازگی منتشر شده‌؛ ظاهر جذاب این گوشی را به نمایش گذاشته‌ است!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu