crash club

WatchOS 3 ثابت کرد اپل در حال تلاش برای حل مشکل اسمارت واچ ها است

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

یک ساعت هوشمند دقیقا چه کاربردهایی دارد؟ برای نوتیفیکیشن ها؟ پیام ها؟ تناسب اندام؟ اپلیکیشن ها؟ بازی ها؟ عکس گرفتن؟ مطمئنا همه ی این کاربردها خوب هستند. WatchOS 3 ثابت کرد اپل در حال تلاش برای حل مشکل اسمارت واچ ها است.

اپل در WWDC ویژگی های جدید و تغییر یافته ی زیادی را برای نرم افزار  سیستم عامل واچ خود WatchOS معرفی کرد. watchOS 3 چندین عملکرد جدید پیدا کرد. اپلیکیشن های مورد علاقه شما حالا سریع تر راه اندازی می شوند. اپلیکیشن هایی که در طول چند ثانیه بارگذاری می شدند حالا در کمتر از یک ثانیه بارگذاری می شوند و هفت برابر سریع تر شده اند.

با فشار دادن دکمه ی کناری یک داک خواهید داشت که اپلیکیشن ها را به صورت دایره ای یا فلکی نشان می دهد، می توانید قبل از نصب اپلیکیشن ها آنها را امتحان کنید. تعاملاتی بین اپلیکیشن ها از یک نقطه برقرار شده است و با یک ضربه یا اشاره ی ساده می توانید به سادگی آنها را با هم مرتبط کنید.، پیام بفرستید، تماس بگیرید و نیازی نیست برای تماس بر روی دکمه ی تماس ضربه بزنید فقط با انگشت خود را به سمت پایین بکشید. هر چیزی که مسیر را به هر طریقی طولانی تر می کرد حذف شده است.

امکان نوشتن به صورت ناخوانا بر روی صفحه نیز نیز وجود دارد. یک فیس فعالیت نیز برای اسمارت واچ اپل قرار داده شده است که دارای زنگ های جلو و مرکز است. با فشار دادن و نگه داشتن دکمه ی کناری نیز می توانید به خدمات اورژانسی دسترسی داشته باشید. با این ویژگی می توانید نوتیفیکیشن های فوریتی را به مخاطبین خود بفرستید و اطلاعات سلامتی را برای آنها ارسال کنید.

اپلیکیشن های فیتنس و سلامتی نیز قابلیت های به اشتراک گذاری دارند. الگوریتم جدیدی نیز برای کاربرانی که از ویلچر استفاده می کنند نوشته شده است و بنابراین فعالیت های حرکتی و ورزشی آنها با اپ واچ قابل ردیابی می شوند. اپلیکیشن مدیتیشن جدیدی نیز به نام “Breathe” اضافه شده است که 1 تا 5 دقیقه نحوه ی تنفس صحیح را به شما یاد آوری می کند.

مهمتر از همهMinnie Mouse است که به صورت فیس جدید برای اپل واچ در نظر گرفته شده است.این قابلیت ها به صورت رایگان به کاربران اپل عرضه خواهند شد.

Source: wired

از دست ندهید!

فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...
گوگل گلس سازمانی

گوگل گلس سازمانی بعد از دو سال سکوت با کاربردهای جدید عرضه خواهد شد

شاید فکر کنید گوگل گلس که قرار بود هم صفحه نمایشی هوشمند و هم دوربینی بر روی صورت کاربران

ادامه مطلب...

توقف تولید آیفون SE – منتظر نسخه جدید این گوشی نباشید!

آیفون SE یکی از محصولات متفاوت اپل بود که علیرغم تفاوت‌های زیادی که با پرچمداران این کمپانی داشت، طرفداران

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu