جوان ترین توسعه دهنده ی اپل یک دختر 9ساله هندی استرالیایی بود

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

در همین چند سال اخیر اپل به افراد زیر 18 سال اجازه ی حضور در کنفرانس های سالیانه ی توسعه دهندگان خود را نمی داد. امسال اپل 350 برنده ی بورس تحصیلی دارد که در این کنفرانس شرکت کرده اند که شامل 20 کودک زیر 20 سال هم می شود. در بین این کودکان درخشان یکی از همه بیشتر جلب توجه می کند. جوان ترین توسعه دهنده ی اپل یک دختر 9 ساله هندی استرالیایی بود.

Anvitha Vijay اولین اپلیکیشن خود را در سن 7 سالگی کدنویسی کرد و با دیدن ویدئوهای آموزش کدنویسی آموزش های لازم را به دست آورده است.

9-year-r

Vijay چندین اپلیکیشن مفید را طراحی کرده است که یکی از آنها در اپ استور در دسترس است و Smartkins نام دارد و شامل نام 100 حیوان مختلف و نام های آنها می شود و امکان ثبت صدا و افکار کودکان را نیز فراهم می کند. اگر چه تیم کوک همیشه با توسعه دهندگان جوانی که به این کنفرانس می آیند ملاقات می کند اما امسال با صدای بلند این توسعه دهنده ی بسیار جوان را صدا کرد.

screen shot 2016-06-1

در دقایق اولیه ی کنفرانس او با نشان دادن Anvitha Vijay به شرکت کنندگان گفت: من با او ملاقات کردم او روزی به توسعه دهنده ای بزرگ تبدیل خواهد شد.

Source: businessinsider

از دست ندهید!

کنگره‌ جهانی موبایل 2017

در کنگره‌ جهانی موبایل 2017 شاهد چه رویدادهایی خواهیم بود؟

اگر به دنبال گوشی‌های جدید و متفاوت هستید، کنگره‌ جهانی موبایل یا همان MWC، از آن رویدادهایی است که باید

ادامه مطلب...

دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی از تاریخ انتشار اندروید Wear 2.0 تا عینک AR اپل

بعد از روزهای پُرهیجان CES 2017 تصور می‌شد هیجان دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی تاحدی فروکش کند اما اتفاقات دنیای پوشیدنی‌ها

ادامه مطلب...

اپلیکیشن OfferUp این دو کارآفرین جوان را میلیاردر کرد!

میلیاردر شدن آن هم از طریق یک اپلیکیشن موضوع جذابی است که بصورت ویژه در این مطلب با اپلیکیشن

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =

Mobile Sliding Menu