نوت 7 در تاریخ 2 آگوست (12 مرداد) رونمایی خواهد شد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

سری نوت همیشه در کانون توجه بوده است. فبلت را به شهرت کنونی رساند، خمیدگی را دوباره باب کرد، جنجال های زیادی برانگیخت و همواره بحث ها بر سر مکان دقیق قرار گرفتن قلم آن داغ بوده است.

امسال به نظر می رسد همه چیز متفاوت است و هنوز معرفی نشده است که توجهات زیادی را جلب کرده است. SamMobile اطلاعات مربوط به تاریخ رونمایی آن را عرضه کرده است:

تصویر بالا دعوتی به این مراسم خبری است و لایه هایی از طراحی احتمالی نوت 7 را نشان می دهد که چندین نکته می توان از آن برداشت کرد.

نوت 7 در تاریخ 2 آگوست (12 مرداد) رونمایی خواهد شد. زبان طراحی به شکل 7 است که نشان می دهد نام نوت بعدی نوت 7 خواهد بود. لبه های منحنی نیز در این طراحی به خوبی نمایش داده شده اند این خشم کسانی که فکر می کردند نوت 7 فقط با مدل صفحه نمایش Edge ارائه خواهد شد را فرو خواهد نشاند.

mg

این موضوع که Note 7 Edge رونمایی خواهد شد کاملا آشکار است اما آیا استاندارد خواهد بود و فقط گلکسی نوت 7 خواهد بود. صفحه نمایش Edge گران تر است و قیمت گوشی را بالاتر خواهد برد. بعضی از افراد گوشهای منحنی را دوست ندارند. به احتمال زیاد شاهد رونمایی دو مدل خواهیم بود اما تمرکز بر روی مدل Edge خواهد بود.

note 7g

Source: androidauthority

 

از دست ندهید!

کنگره‌ جهانی موبایل 2017

در کنگره‌ جهانی موبایل 2017 شاهد چه رویدادهایی خواهیم بود؟

اگر به دنبال گوشی‌های جدید و متفاوت هستید، کنگره‌ جهانی موبایل یا همان MWC، از آن رویدادهایی است که باید

ادامه مطلب...

دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی از تاریخ انتشار اندروید Wear 2.0 تا عینک AR اپل

بعد از روزهای پُرهیجان CES 2017 تصور می‌شد هیجان دنیای پوشیدنی‌های تکنولوژی تاحدی فروکش کند اما اتفاقات دنیای پوشیدنی‌ها

ادامه مطلب...

اپلیکیشن OfferUp این دو کارآفرین جوان را میلیاردر کرد!

میلیاردر شدن آن هم از طریق یک اپلیکیشن موضوع جذابی است که بصورت ویژه در این مطلب با اپلیکیشن

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =

Mobile Sliding Menu