تلگرام 3.10 با ویژگی های پیش نویس کردن پیام ها و ویدئو پلیر جدید

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

تلگرام نسخه ی v3.10 را با ویژگی های انگشت شمار جدیدی ارائه کرده است. مهمترین ویژگی پیش نویس شدن پیام هاست، پیام هایی که ناتمام می مانند به سادگی در لیست چت با متن قرمز “Draft” نشان داده می شوند. این پیش نویس ها به صورت خودکار جزئی از لیست گفتگوهای شما می شوند و مهم هستند زیرا نگاه کردن به یک پیام و نفرستادن آن به این معناست که هنوز برای شما مهم است و آخرین پیامی بوده است که با آن تعامل داشته اید.

پیش نویس ها (Draft) و بیشتر

  • معرفی پیش نویس ها: پیام های پیش نویس و فرستاده نشده قابلیت همگام سازی در تمامی دستگاه های شما را دارند برای مثال اگر پیامی ناتمام بر روی گوشی داشتید می توانید در کامپیوتر خود با استفاده از قابلیت Draft آن را کامل کنید.
  • ویدئو پلیر جدید داخلی( برای اندروید 4.1 و بالاتر)
  • شمارنده ی پیام های خوانده نشده بر روی دکمه ی حرکت به پایین
  • امکان مشاهده ی عکس های پروفایل قبلی در گروه ها

احتمالا نه من و نه شما در یک اپلیکیشن چت به دنبال ویژگی نیستیم که که بتوانیم با استفاده از آن یک پیام را به صورت ناتمام رها کنیم شاید اهمیتی نداشته باشد حتی اگر امکان همگام سازی آن بر روی همه ی دستگاه ها فراهم شده باشد. ویژگی دیگر برای اندروید یک ویدئو پلیر داخلی است و شمارنده ی پیام های خوانده نشده که در بالای دکمه ی حرکت به پایین نشان داده می شود.

در iOS ویدئوهای یوتیوب و ویمئو دارای دکمه ای در گوشه ی پایین سمت راست می شوند که با زدن آن می توانید به کوچ کردن ویدئو، ادامه ی پخش و گوش دادن در حین انجام سایر وظایف بپردازید. همچننی امکان کوچک کردن و بزرگتر کردن ویدئو نیز وجود خواهد داشت در حالت PiP برای آیپد حتی اگر اپلیکیشن دیگری را باز کنید پخش ویدئو ادامه خواهد داشت این حالت در آپدیت بعدی تلگرام برای همه ی ویدئوها در دسترس قرار خواهد گرفت.

تلگرام 3.10 با ویژگی های پیش نویس کردن پیام ها و ویدئو پلیر جدید همچنین شمارنده ی پیام های خوانده نشده را می توانید از استور دانلود کنید.

Source: androidpolice

از دست ندهید!

تجربه ساخت اولین اپلیکیشن خود را با این 5 نکته خیال انگیزتر کنید!

همیشه اولین‌ها هیجان انگیزترند! اولین‌هایی پُردلهره، پر از نگرانی و فرسایشی که سنگِ‌بنای همه چیز محسوب می‌شوند. خصوصا اولین

ادامه مطلب...
آپدیت Google Voice

آپدیت Google Voice – گفتگوی صوتی گوگل، لباس تازه بر تن می‌کند!

به تازگی جزییات آپدیت Google Voice منتشر شده است و کاربران می‌توانند ارتباط بهتری را در قالب اپلیکیشنی که

ادامه مطلب...
تصویر جدید ال جی G6

تصویر جدید ال جی G6 از تحولات اساسی در طراحی این گوشی خبر می‌دهد

تصویر جدید ال جی G6 که به تازگی منتشر شده‌؛ ظاهر جذاب این گوشی را به نمایش گذاشته‌ است!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu