The best strategy games in 2016

مارک زاکربرگ گفت من یک مارمولک نیستم!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

مارک زاکربرگ میزبان یکی از جلسات پرسش و پاسخ زنده با کمدین مشهور Jerry Seinfeld بود یکی از مسائل مهمی که در این جلسه ی پرسش و پاسخ مطرح شد این بود که مارک زاکربرگ یک مارمولک نیست!!! این برنامه ی زنده توسط 6 میلیون نفر تماشا شد و این کمدین با پرسیدن سئوالات کاملا شخصی، مدیر عامل میلیاردر فیسبوک را دست پاچه کرد.

در جالب ترین بخش این گفتگو مارک زاکربرگ گفت من یک مارمولک نیستم که به شکل انسان درآمده است. طبق یک باور قدیمی نظریه پردازان توطئه معتقدند بیشتر افراد قدرتمند دنیا مارمولک هایی هستند که به شکل انسان هایی غول آسا درآمده اند. David Icke نظریه پرداز بریتانیایی یکی از مشهورترین افرادی است که ادعا می کند افراد قدرتمند جهان در حقیقت خزنده هایی هستند که به شکل انسان درآمده اند. اما زاکربرگ با عصبانیت تاکید می کند یکی از آنها نیست.

screen_shot_

او در این برنامه در مورد دخترش مکس، تلاش هایش برای ساخت نرم افزار هوش مصنوعی در خانه اش و دست شکست اش صحبت کرد. یکی از سئوالاتی که Seinfeld پرسید این بود که مارک زاکربرگ وقتی از خواب بلند می شود اولین کاری که انجام می دهد چیست آیا به حمام می رود؟

زاکربرگ جواب داد نه من اول از همه گوشی را برمی دارم و چون نزدیک بین هستم و لنزهای خود را درتخت استفاده نمی کنم گوشی را به شدت به صورتم نزدیک می کنم روی بینی ام می چسبانم تا تماس هایم را چک کنم.

زاکربرگ از تلاش هایش برای ساخت نرم افزار هوش مصنوعی برای کنترل خانه اش گفت که هم اکنون می تواند با صدایش دوربین ها و درها را کنترل کند و در ویدئویی این قابلیت ها را نمایش خواهد داد.

Seinfeld که چندان تحت تاثیر قرار نگرفته بود گفت: باز کردن درها نیاز به چنین تلاش سختی ندارد هر کسی می تواند درها را باز کند نیازی به هوش مصنوعی نیست، این همه تلاش را انجام دادی که ما را از شر در باز کردن نجات دهی؟

زاکربرگ گفت برای تمرین بیشتر کدنویسی این پروژه را انتخاب کردم و فرد تنبلی نیستم. او علت شکستن دستش را پرت شدن از روی دوچرخه در حال تمرین برای برای مسابقات سه گانه ی دوچرخه سواری، شنا و دو عنوان کرد.

Source: gizmodo cnet

 

از دست ندهید!

ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

مروری بر گذشته و آینده گوشی‌های ضدآب – همراهِ روز‌های بارانی و برفی!

ضرورت وجود گوشی‌های ضدآب با این همه سرمایه‌ای که سالانه به دلیل صدمات آبی به موبایل رخ می‌دهد یک

ادامه مطلب...
کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu