following

خالق اندروید آینده ی اسمارتفون ها را گوشی های کوانتومی می داند

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

اندی روبین خالق اندروید و یکی از افراد پیش قدم در فعالیت های رباتیک گوگل آینده ای را تصور می کند که هوش مصنوعی قدرت همه ی گوشی ها را به دست خواهد گرفت. روبین گفت: ترکیبی از محاسبات کوانتومی و پیشرفت های هوش مصنوعی هوش آگاهی را تشکیل داده که زیر بنای هر قطعه از تکنولوژی را تشکیل خواهد داد.

اگر محاسبات آنچنان که باید قدرتمند باشند فقط به یکی از آنها نیاز خواهید داشت و نیازی به بردن آن به این طرف و آن طرف نیست، فقط باید آگاه باشد. کمی نظریه پردازانه و ماورائی به نظر می رسد اما روبین در حال سرمایه گذاری بر روی کمپانی هایی است که این هدف را در آینده محقق کنند.

یکی از این کمپانی ها که در زمینه ی محاسبات کوانتومی فعالیت می کند از مجموعه ای از محققان تشکیل شده است که روبین فکر می کند روزی گوشی های کوانتومی را با استفاده از فرآیندهای ساخت استاندارد، تجاری خواهند کرد. محاسبات کوانتومی قول داده است در قدرت پردازش تحول اساسی ایجاد کند و ماهیت احتمالی اینترنت را به یک نظم فیزیکی نزدیک کند.

ارباب که خواهد بود و نوکر که خواهد بود؟

روبین می گوید خطوطو پایینی محاسبات کوانتومی را هوش مصنوعی و رباتیک تشکیل می دهند. برای اینکه هوش مصنوعی بتواند نیازهای مصرف کننده را پاسخ دهد نیاز به سخت افزاراهاست که در اینجا ربات ها به میان می آیند. ربات ها سنسورهای متحرکی هستند که می توانند محیط را حس کنند. علاوه بر این هوش مصنوعی و محاسبات کوانتومی هم می توانند در مطابقت دادن الگوها و تکمیل یکدیگر نقش اساسی دارند و به گفته ی روبین ترکیب این دو نشان خواهد داد ارباب کیست و نقش نوکر را چه کسی بازی خواهد کرد.

خالق اندروید آینده ی اسمارتفون ها را گوشی های کوانتومی می داند و در آخر به این موضوع اشاره کرد که اگر به کوانتوم بدون هوش مصنوعی فکر می کنید، اگر فکر می کنید این نوع رمزگذاری جدید چگونه تمام رمزگذاری هایی که تاکنون داشته ایم را از بین خواهد برد بد نیست بدانید نگرانی اصلی شما باید این باشد که محاسباتی با این قدرت چه معنایی خواهد داشت.

Source: theverge

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu