شارژ بی سیم در گوشی بعدی ال جی

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

شارژ گوشی یکی از مصایب دارندگان اسمارت فون هاست! یکی از ایده آل های کاربران اسمارت فون ها این است که هنگام شارژ گوشی مجبور نباشند به دیوار چسبیده، به زیر میز روند، یا روی یکی از مبل های خانه بی حرکت بنشینند (معتاد هم نیستند به گوشی!!!!  :P). با آمدن تکنولوژی شارژ بی سیم کاربران قدم کوتاهی به سمت محقق شدن رویایشان برداشتند اما در پروتوتایپ ها عملا فقط سیم حذف شده و از فاصله ی چند میلیمتری شارژر دورتر شارژ گوشی قطع میشد. و بعد شارژ رزونانس مغناطیسی این فاصله را به چند اینچ افزایش داد و کاربران را گام بزرگ تری پیش برد. حالا این تکنولوژی شارژ بی سیم دقیقا همانی ست که ال جی برای گوشی بعدی اش در نظر گرفته است.

البته هنوز هیچ اطلاعاتی از مشخصات گوشی در دست نیست و مشخص نیست چه تاریخی لانچ خواهد شد اما احتمال این که در ماه های آتی رونمایی شود کم نیست. طبق گزارش BK ال جی پیشرفت های بسیار قابل توجهی در این تکنولوژی داشته، برای مثال، شعاع محدوده ی شارژ 7 سانتی متر و شارژ تا 7 وات. یکی از مشکلات شارژ بی سیم سرعت کم آنها بود اما 7 وات می تواند شارژ کمتر از یک ساعت را برای باتری های معمولی اسمارت فون ها به ارمغان بیاورد.

البته هنوز زود است که این تکنولوژی را در جانشین G5 ببینیم. احتمالا گوشی های میان رده ای که بعد از V10 به بازار بیایند این تکنولوژی شارژ را به همراه خواهند داشت.

Source: BGR

Via Appy-geek

 

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu