The best strategy games in 2016

از غذای خود عکس بگیرید، هوش مصنوعی کالری ها را اندازه گیری می کند

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

این روزها تلاش های مختلفی برای کم کردن وزن حتی به آزار دهنده ترین شیوه ها می شود اما همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، اینکه قبل از خوردن غذایی با آگاهی در مورد میزان کالری های آن حساب شده اقدام به حمله کنیم از مصیبت های بعدی پیش گیری خواهد کرد. تصور کنید قبل از خوردن هر غذایی با گرفتن عکس از آن اطلاعات لازم در مورد میزان کالری های آن به دست آورید.

وظیفه ای که یک استارتاپ به نام AVA بر عهده گرفته است و قول داده است به جای اینکه همچون سایر اپلیکیشن های تناسب اندام و تغذیه یک دفترچه ی راهنما ارائه کند فرآیندی به نام خوردن هوشمندانه را ارائه دهد که کاربران با گرفتن عکس از مواد غذایی و فرستادن آن به AVA در غالب یک پیام اطلاعات کالری و سلامتی لازم را دریافت کنند.

startup-ava-estimates-calories

از غذای خود عکس بگیرید، هوش مصنوعی کالری ها را اندازه گیری می کند. به گفته ی مدیر عامل این استارتاپ: ما از هوش مصنوعی به متخصصان تغذیه برای محاسبه ی میزان کالری و توصیه های لازم، از بین بردن عادات غذایی ناسالم، الگوهای رژیمی، تحلیل های رفتاری موقعیتی و پایگاه داده هایی شامل 5000 هزار وعده ی غذایی استفاده می کنیم. البته ما در مراحل اولیه هستیم و مجموعه داده های بزرگتر امکان ارائه دادن توصیه های شخصی تر و دقیق تر را فراهم می کند.

این فرآیند ترکیبی از تشخیص عکس، تشخیص انسان و الگوریتم های هوش مصنوعی است. AVA قصد دارد علاوه بر تشخیص آنچه کاربران می خوردند به شخصی سازی توصیه ها در مورد وعده های غذایی آینده نیز بپردازد.

یک ایده ی جالب که در صورت اجرای درست واقعا عظیم خواهد بود و توانست با تحت تاثیر قرار دادن اریک اشمیت مدیر عامل گوگل 3 میلیون دلار سرمایه لازم را برای شروع کار خود به دست آورد. مطمئنا گرسنه ی شنیدن بیشتر در این مورد هستیم اما با رعایت کالری ها.

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu