از غذای خود عکس بگیرید، هوش مصنوعی کالری ها را اندازه گیری می کند

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

این روزها تلاش های مختلفی برای کم کردن وزن حتی به آزار دهنده ترین شیوه ها می شود اما همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، اینکه قبل از خوردن غذایی با آگاهی در مورد میزان کالری های آن حساب شده اقدام به حمله کنیم از مصیبت های بعدی پیش گیری خواهد کرد. تصور کنید قبل از خوردن هر غذایی با گرفتن عکس از آن اطلاعات لازم در مورد میزان کالری های آن به دست آورید.

وظیفه ای که یک استارتاپ به نام AVA بر عهده گرفته است و قول داده است به جای اینکه همچون سایر اپلیکیشن های تناسب اندام و تغذیه یک دفترچه ی راهنما ارائه کند فرآیندی به نام خوردن هوشمندانه را ارائه دهد که کاربران با گرفتن عکس از مواد غذایی و فرستادن آن به AVA در غالب یک پیام اطلاعات کالری و سلامتی لازم را دریافت کنند.

startup-ava-estimates-calories

از غذای خود عکس بگیرید، هوش مصنوعی کالری ها را اندازه گیری می کند. به گفته ی مدیر عامل این استارتاپ: ما از هوش مصنوعی به متخصصان تغذیه برای محاسبه ی میزان کالری و توصیه های لازم، از بین بردن عادات غذایی ناسالم، الگوهای رژیمی، تحلیل های رفتاری موقعیتی و پایگاه داده هایی شامل 5000 هزار وعده ی غذایی استفاده می کنیم. البته ما در مراحل اولیه هستیم و مجموعه داده های بزرگتر امکان ارائه دادن توصیه های شخصی تر و دقیق تر را فراهم می کند.

این فرآیند ترکیبی از تشخیص عکس، تشخیص انسان و الگوریتم های هوش مصنوعی است. AVA قصد دارد علاوه بر تشخیص آنچه کاربران می خوردند به شخصی سازی توصیه ها در مورد وعده های غذایی آینده نیز بپردازد.

یک ایده ی جالب که در صورت اجرای درست واقعا عظیم خواهد بود و توانست با تحت تاثیر قرار دادن اریک اشمیت مدیر عامل گوگل 3 میلیون دلار سرمایه لازم را برای شروع کار خود به دست آورد. مطمئنا گرسنه ی شنیدن بیشتر در این مورد هستیم اما با رعایت کالری ها.

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

ایده خلاقانه واقعیت مجازی

با 5 ایده خلاقانه واقعیت مجازی معمار صعود کسب وکار خود باشید!

Magic Leap و Oculus Rift یکی از دو پیشگامان اصلی واقعیت مجازی هستند که تقریبا می‌توان گفت با وجود

ادامه مطلب...
فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور

ترمز فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور به زودی کشیده می‌شود!

کاربران موبایل و علی‌الخصوص آیفون چشم توسعه دهندگان را گرفت‌اند و پا به پای آن‌ها تا اپ استور آمده‌اند؛

ادامه مطلب...

هر آن چه که باید درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن بدانید، اینجاست!

در این مطلب بسیار جالب، نکاتی درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن در سال 2017 را برای شما

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu