The best strategy games in 2016

گوشی های هوشمند به کمک افرادی می آیند که مشکلات شنوایی دارند

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

خیلی از مردم دوست ندارند اعتراف کنند که نمی توانند به خوبی بشنوند اما تکنولوژی برای کمک به این افراد، راه طولانی آمده است. دکتر Tim Simplot متخصص گوش و حلق در این مورد می گوید: واقعا شگفت انگیز است که نمی توانید صداهایی را که درک نمی کنید بشنوید. به گفته ی او من خودم سال ها مشکل شنیدن داشتم تا اینکه تصمیم به چک کردن شنوایی خود گرفتم. من صدای سه دختر خود را نمی شنیدم و دائما مجبور بودند حرف هایشان را تکرار کنند.

این مرد 48 ساله مجبور شد از دستگاه های شنوایی استفاده کند اما این دستگاه ها به صورتی ساخته شده اند که به راحتی قابل تشخیص نیستند. افراد با دیدن سمعک در گوش فرد فکر می کنند او پیر شده است اما این یکی در واقع یک وسیله ی شنوایی است و مطابق با رنگ موهای ساخته می شود. با وارد کردن میزان افت شنوایی فرد در کامپیوتر و نرم افزارهای خاص این وسیله ی شنوایی برنامه ریزی می شود. این فن آوری دارای ویژگی های مختلف از جمله کنترل صدا، سه برابر کردن باس، حافظه های مختلف و سازگاری با گوشی ها است.

ReSound Alera On ear 61

گوشی های هوشمند به کمک افرادی می آیند که مشکلات شنوایی دارند. از طریق اپلیکیشنی که همراه با این وسیله ی شنوایی است امکان کنترل صدا، تنظیم سطوح مختلف برای محیط های مختلف و حتی استریمینگ موسیقی به آن است.

 

resound-همچنین امکان برقراری تماس نیز وجود دارد. با این کار کاربران به جهان صداهایی راه خواهند یافت که قبلا فراموش کرده بودند. قبل از اینکه از این وسیله ی شنوایی استفاده کنید فکر می کنید همه ی پرندگان مرده اند اما با گذاشتن آن بر روی گوشتان حتی صدای آب را هم می توانید بشنوید.

Source: whotv

از دست ندهید!

ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

مروری بر گذشته و آینده گوشی‌های ضدآب – همراهِ روز‌های بارانی و برفی!

ضرورت وجود گوشی‌های ضدآب با این همه سرمایه‌ای که سالانه به دلیل صدمات آبی به موبایل رخ می‌دهد یک

ادامه مطلب...
کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu