faceapp

گوشی های هوشمند به کمک افرادی می آیند که مشکلات شنوایی دارند

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

خیلی از مردم دوست ندارند اعتراف کنند که نمی توانند به خوبی بشنوند اما تکنولوژی برای کمک به این افراد، راه طولانی آمده است. دکتر Tim Simplot متخصص گوش و حلق در این مورد می گوید: واقعا شگفت انگیز است که نمی توانید صداهایی را که درک نمی کنید بشنوید. به گفته ی او من خودم سال ها مشکل شنیدن داشتم تا اینکه تصمیم به چک کردن شنوایی خود گرفتم. من صدای سه دختر خود را نمی شنیدم و دائما مجبور بودند حرف هایشان را تکرار کنند.

این مرد 48 ساله مجبور شد از دستگاه های شنوایی استفاده کند اما این دستگاه ها به صورتی ساخته شده اند که به راحتی قابل تشخیص نیستند. افراد با دیدن سمعک در گوش فرد فکر می کنند او پیر شده است اما این یکی در واقع یک وسیله ی شنوایی است و مطابق با رنگ موهای ساخته می شود. با وارد کردن میزان افت شنوایی فرد در کامپیوتر و نرم افزارهای خاص این وسیله ی شنوایی برنامه ریزی می شود. این فن آوری دارای ویژگی های مختلف از جمله کنترل صدا، سه برابر کردن باس، حافظه های مختلف و سازگاری با گوشی ها است.

ReSound Alera On ear 61

گوشی های هوشمند به کمک افرادی می آیند که مشکلات شنوایی دارند. از طریق اپلیکیشنی که همراه با این وسیله ی شنوایی است امکان کنترل صدا، تنظیم سطوح مختلف برای محیط های مختلف و حتی استریمینگ موسیقی به آن است.

 

resound-همچنین امکان برقراری تماس نیز وجود دارد. با این کار کاربران به جهان صداهایی راه خواهند یافت که قبلا فراموش کرده بودند. قبل از اینکه از این وسیله ی شنوایی استفاده کنید فکر می کنید همه ی پرندگان مرده اند اما با گذاشتن آن بر روی گوشتان حتی صدای آب را هم می توانید بشنوید.

Source: whotv

از دست ندهید!

بازی Jumping Joe

بازی Jumping Joe و عبور از مسیری پُر فراز و نشیب آن‌هم بصورت عمودی!

بازی Jumping Joe محصول FISHLABS یکی از توسعه دهندگان قدرتمند دنیا در زمینه بازی‌های سه‌بُعدی برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌

ادامه مطلب...
دوربین اچ تی سی U11

دوربین اچ تی سی U11 با عکس‌های جدید قدرت‌نمایی کرد

عکس‌های گرفته شده با دوربین اچ تی سی U11 در Flickr به نمایش درآمدند و هر کسی که بدنبال

ادامه مطلب...
بازی KAMI 2

بازی KAMI 2 و حل معماهایی چالش‌برانگیز که فُسفر مغز شما را می‌سوزانند!

بازی KAMI 2 با بیش از 100 معما، شما را به سفری پُرتب‌ و تاب که مخلوطی از منطق

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu