گوشی های هوشمند به کمک افرادی می آیند که مشکلات شنوایی دارند

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

خیلی از مردم دوست ندارند اعتراف کنند که نمی توانند به خوبی بشنوند اما تکنولوژی برای کمک به این افراد، راه طولانی آمده است. دکتر Tim Simplot متخصص گوش و حلق در این مورد می گوید: واقعا شگفت انگیز است که نمی توانید صداهایی را که درک نمی کنید بشنوید. به گفته ی او من خودم سال ها مشکل شنیدن داشتم تا اینکه تصمیم به چک کردن شنوایی خود گرفتم. من صدای سه دختر خود را نمی شنیدم و دائما مجبور بودند حرف هایشان را تکرار کنند.

این مرد 48 ساله مجبور شد از دستگاه های شنوایی استفاده کند اما این دستگاه ها به صورتی ساخته شده اند که به راحتی قابل تشخیص نیستند. افراد با دیدن سمعک در گوش فرد فکر می کنند او پیر شده است اما این یکی در واقع یک وسیله ی شنوایی است و مطابق با رنگ موهای ساخته می شود. با وارد کردن میزان افت شنوایی فرد در کامپیوتر و نرم افزارهای خاص این وسیله ی شنوایی برنامه ریزی می شود. این فن آوری دارای ویژگی های مختلف از جمله کنترل صدا، سه برابر کردن باس، حافظه های مختلف و سازگاری با گوشی ها است.

ReSound Alera On ear 61

گوشی های هوشمند به کمک افرادی می آیند که مشکلات شنوایی دارند. از طریق اپلیکیشنی که همراه با این وسیله ی شنوایی است امکان کنترل صدا، تنظیم سطوح مختلف برای محیط های مختلف و حتی استریمینگ موسیقی به آن است.

 

resound-همچنین امکان برقراری تماس نیز وجود دارد. با این کار کاربران به جهان صداهایی راه خواهند یافت که قبلا فراموش کرده بودند. قبل از اینکه از این وسیله ی شنوایی استفاده کنید فکر می کنید همه ی پرندگان مرده اند اما با گذاشتن آن بر روی گوشتان حتی صدای آب را هم می توانید بشنوید.

Source: whotv

از دست ندهید!

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا – با این نکات هیچ وقت بیکار نمانید!

برنامه نویسی در صدر مشاغل آمریکا! برنامه نویسان موبایل در صدر! اصلا عجیب نیست! در دنیایی که متعلق به تکنولوژی

ادامه مطلب...
مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu