following

Nanit پرستار هوشمند کودکان برای خوابی آرام تر

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

یک کمپانی که خود را تسلای مانیتورهای کودک معرفی کرده است دستگاهی تولید کرده است که با استفاده از آن می توانید بدون نیاز به سر زدن به اتاق کودک رفتارهای او را مشاهده کنید. Nanit که مانند یک سر دوش است در کنار تخت یا گهواره ی کودک می ایستد و با استفاده از دوربین دید در شب و سنسورهای حساس به حرکت بر روی تشک می تواند هر گونه حرکت یا سر و صدا را تشخیص دهد. -camera-new

سپس پدر و مادر می توانند در اتاقی دیگر مواظب رفتارهای کودک و هر گونه ناآرامی احتمالی او باشند. این وسیله فقط برای ساعاتی نیست که شما بیدارید و کودکتان خواب است  امکان ردیابی حرکات کودک بدون وجود سنسورها نیز وجود دارد. کوچکترین حرکات و صداها و حتی تکان خوردن پتو از طریق این سنسور منتقل می شوند. همچنین وجود یک نور شب ملایم، موسیقی های طبیعت و حتی ایجاد حرارت و رطوبت لازم از دیگر ویژگی های این پرستار همیشه بیدار است.

فروش Nanit پرستار هوشمند کودکان برای خوابی آرام تر از ماه سپتامبر آغاز می شود و چنین تکنولوژی جادویی مطمئنا چندان ارزان نخواهد بود و مدل معمولی آن 349 دلار قیمت خواهد داشت اما گزینه های کاملا هوشمندتر آن با قیمت 459 دلار عرضه می شوند.

Source: engadget