انگشتر هوشمند Mangos پوشیدنی محافظ امنیت شما در برابر خطرات احتمالی

دسته : پوشیدنی‌ ها

انگشتر هوشمند Mangos

این روز ها خانم ها به مد توجه زیادی دارند و از انواع زیور آلات استفاده می کنند، انگشتر هوشمند Mangos یک گجت پوشیدنی زیبا برای خانم ها که علاوه بر زیبایی، امنیت شما را تامین خواهد کرد.

در دنیایی که امنیت انسان ها در خطر است زندگی روز به روز سخت‌تر شده طوری که کم کم خودمان را در خانه حبس خواهیم کرد تا شاید کمتر با این خطرات رو به رو شویم.اما این روز شرکت های مختلفی در پی حفظ امنیت ما هستند. با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، یکی از شرکت ها با تولید یک انگشتر هوشمند به ما اجاره داده دیگران را از خطری که ما را تهدید کرده، مطلع کنیم تا به کمک ما بیایند.

امنیت شخصی همیشه یکی از نگرانی های اصلی ساکنین شهرها بوده است و و استارتاپ های مختلف تکنولوژی در حال ارائه راهکارهایی برای حل مشکلات مرتبط با این موضوع هستند. انگشتر هوشمند ممکن است چندان ایده ی جدیدی نباشد اما یک انگشتر هوشمند که بتواند در برابر خطرات احتمالی مختلف از شما حفاظت کند احتمالا کاربردی تر خواهد بود. انگشتر هوشمند Nimb با استفاده از جادوی جی پی اس می تواند با تعیین موقعیت دقیق پوشنده هشدارهای لازم را به شماره های از پیش مشخص شده بفرستد تا نشان دهد شخص مورد نظر در چه موقعیتی در خطر است اما به نظر می رسد رقیب تازه ای برای انگشتر هوشمند Nimb پیدا شده است.

انگشتر هوشمند Mangos

یک استارتاپ کالیفرنیایی انگشتر هوشمندی Mangos را عرضه کرده است که توانایی هایی مشابه Nimb دارد اما کوچکتر و ضد آب است.

انگشتر هوشمند Mangos

انگشتر هوشمند Mangos پوشیدنی محافظ امنیت شما است، این پوشیدنی دارای یک ماژول بلوتوث داخلی است که فرد می تواند در مواقع خطر با فشار دادن آن  دوستان و آشنایان خود را مطلع کنند. کمپانی تولید کننده ی این انگشتر هدف اصلی خود را با مقابل با آزارهای خیابانی، دزدی و جرایم خیابانی عنوان کرده است.

Source: androidheadlines

 

از دست ندهید!

تجربه ساخت اولین اپلیکیشن خود را با این 5 نکته خیال انگیزتر کنید!

همیشه اولین‌ها هیجان انگیزترند! اولین‌هایی پُردلهره، پر از نگرانی و فرسایشی که سنگِ‌بنای همه چیز محسوب می‌شوند. خصوصا اولین

ادامه مطلب...
آپدیت Google Voice

آپدیت Google Voice – گفتگوی صوتی گوگل، لباس تازه بر تن می‌کند!

به تازگی جزییات آپدیت Google Voice منتشر شده است و کاربران می‌توانند ارتباط بهتری را در قالب اپلیکیشنی که

ادامه مطلب...
تصویر جدید ال جی G6

تصویر جدید ال جی G6 از تحولات اساسی در طراحی این گوشی خبر می‌دهد

تصویر جدید ال جی G6 که به تازگی منتشر شده‌؛ ظاهر جذاب این گوشی را به نمایش گذاشته‌ است!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu