following

پوشیدنی My UV Patch از شما در برابر نور خورشید محافظت می کند

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

تابستان در حال آمدن است و این یعنی تابش شدیدتر خورشید و فصلی که همه ی شرایط برای مبتلا شدن به سرطان پوست فراهم می شود. این مسئله فقط برای آنهایی که با رویای داشتن پوستی قهوه ای طلایی در معرض نور خورشید قرار می گیرند اتفاق نمی افتد بلکه تابش اشعه های ماوراء بنفش خورشید حتی در مواقعی که در محیط های باز هم نیستیم می تواند خطر زا باشد.

نور UV بسیار فریبنده است حتی در یک روز ابری هم اشعه های سرطان زا منتشر می شوند. شرکت L’Oréal در نمایشگاه CES امسال پوشیدنی ساده ای را ارائه کرد، پوشیدنی بسیار نازکی که شما را در برابر نور خورشید محافظت می کند و می تواند میزان در معرض اشعه UV قرار گرفتن را را ردیابی کند. پوشیدنی My UV Patch به پوست چسبانده می شود و ضخامتی در حدود 150 میکرون دارد که از یک مو نیز باریک تر است.

تکنولوژی به کار رفته در این پوشیدنی بسسیار ساده است، یک مربع آبی رنگ نوری که بعد از در معرض نور قرار گرفتن تغییر رنگ می دهد، سپس با گرفتن یک عکس از آن با کمک یک اپلیکیشن گوشی می توانید تغییرات عکس را بررسی کنید و میزان شدت تابشی که در آن قرار گرفته اید را مشخص کنید.

uv-image-

L’Oréal یک شرکت آرایشی بهداشتی است که اخیرا با استخدام بیوفیزیکی به نام Guive Balooch در زمینه ی تکنولوژی فعالیت هایی انجام داده است. این شرکت اپلیکیشنی را نیز معرفی کرد ه است که به صورت مجازی با استفاده از دوربین گوشی و واقعیت افزوده امکان امتحان کردن ترکیب ها و تن های مختلف آرایشی را بر روی گوشی فراهم می کند.

Balooch معتقد است پوشیدنی ها آینده ی ما را در بر خواهند گرفت و در بهبود زندگی به ما کمک خواهند کرد، اولین گام محافظت در برابر اشعه UV است.این محصول به همراه اپلیکیشن مخصوص آن به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت تا گاهی شما را از شدت تابش شوکه کند.

Source: newsweek

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu