به هنگام انتخاب یک گوشی جدید چه مشخصاتی برای شما مهم هستند؟

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

در نظر سنجی جالبی از کاربران پرسیده شد به هنگام انتخاب یک گوشی جدید چه مشخصاتی برای شما مهم هستند؟ مشخصات واقعا مهم هستند از صفحه نمایش گرفته تا پردازنده و قطعات مختلف دیگری که خودتان بهتر می دانید و می توانید بر روی آنها متمرکز شوید. نخستین جایگاه با 50.5 درصد آراء به کاربرانی اختصاص داشت که خواستار همه ی مشخصات لازم بودند. 10.7 درصد آراء به قدرت پردازنده تعلق گرفت و در رتبه ی دوم قرار گرفت.

poll-all-the-specs

رتبه ی سوم به سایز صفحه نمایش و رزولوشن با 10.5 درصد و جایگاه چهارم با 10.4 درصد آراء به دوربین تعلق گرفت و سایر مشخصات 7.5 درصد آراء را به خود اختصاص دادند تا در رتبه ی پنجم قرار بگیرند. شرکت سازنده نیز با 5.6 درصد آراء در رتبه ی ششم قرار گرفت و قابلیت داشتن حافظه ی داخلی با 3.8 درصد آراء رتبه ی هفتم را به خود اختصاص داد و در نهایت با کمال تعجب 11 درصد آراء به کسانی تعلق داشت که معتقد بودند من توجه زیادی به مشخصات نمی کنم. نظر شما چیست؟ آیا گوشی را ترجیح می دهید که دارای چند ویژگی شاخص به صورت همزمان باشد یا جزو آن دسته ای هستید که مشخصات هیچ اهمیتی برایشان ندارد در این صورت چه انگیزه ای برای خرید یک گوشی خواهید داشت؟

Source: androidcentral

از دست ندهید!

تجربه ساخت اولین اپلیکیشن خود را با این 5 نکته خیال انگیزتر کنید!

همیشه اولین‌ها هیجان انگیزترند! اولین‌هایی پُردلهره، پر از نگرانی و فرسایشی که سنگِ‌بنای همه چیز محسوب می‌شوند. خصوصا اولین

ادامه مطلب...
آپدیت Google Voice

آپدیت Google Voice – گفتگوی صوتی گوگل، لباس تازه بر تن می‌کند!

به تازگی جزییات آپدیت Google Voice منتشر شده است و کاربران می‌توانند ارتباط بهتری را در قالب اپلیکیشنی که

ادامه مطلب...
تصویر جدید ال جی G6

تصویر جدید ال جی G6 از تحولات اساسی در طراحی این گوشی خبر می‌دهد

تصویر جدید ال جی G6 که به تازگی منتشر شده‌؛ ظاهر جذاب این گوشی را به نمایش گذاشته‌ است!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu