The best strategy games in 2016

آیا سلفی گرفتن به پوست شما آسیب خواهد زد؟

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

برای آنهایی که سلفی را تنها صفحه نمایش مناسب برای نمایش غرور خود می بینند خبر چندان جالبی نیست اما برخی از متخصصان پوست ادعا کرده اند که قرار دادن مداوم صورت در معرض نور و اشعه های الکترومغناطیس ساطع شده از اسمارتفون ها می توانند به پوست آسیب برسانند و روند پیری را سرعت بخشند همچنین باعث بروز چین و چروک شود. آنها حتی ادعا کرده اند می توانند با نگاه کردن به همان قسمت صورت که آسیب دیده می توانند بگویند گوشی با کدام دست نگه داشته شده است.

در کنفرانس هفتگی FACE دکتر سیمون ذکایی مدیر کلینیک پزشکی پوست Linia گفت: آنهایی که زیاد سلفی می گیرند یا زیاد در معرض نور کامپیوتر قرار دارند باید نگران باشند حتی نور آبی صفحه نمایش گوشی به پوست آسیب می رساند. من به شخصه شاهد بوده ام افرادی که زیاد سلفی می گیرند یا مثلا وبلاگ نویسان دچار آسیب های پوستی و علائم پیری زودرس پوست شده اند.

3231F729

این طول موج تابیده شده توسط کرم های ضدآفتاب نیز قابل جلوگیری نیست. آیا سلفی گرفتن به پوست شما آسیب خواهد زد؟ اگر چه این موضوع هنوز مستند نیست اما من در مشاهدات بالینی شاهد آن بوده ام حتی می توانم دقیقا بگویم آیا به هنگام سلفی گرفتن گوشی را با دست راست نگه داشته اید یا دست چپ. بر روی یک قسمت از صورت یک بافت کثیف و تیره تر خواهید دید که در طرف دیگر صورت وجود ندارد. 3236DF5

او خواستار استفاده از یک مکانیسم محافظتی در برابر تاثیرات اسمارتفون ها شد و افزود این نور دارای نوعی خاصیت الکترومغناطیسی است. این میدان مغناطیسی بر پوست تاثیر خواهد گذاشت و به DNA آسیب می رساند و از ترمیم شدن پوست جلوگیری می کند، مواد معدنی پوست را تغییر می دهد.

یک کرم ضدآفتاب پوست را محافظت نمی کند اما اگر پوست خود را با آنتی اکسیدان ها بپوشانید از آسیب بیشتر جلوگیری می کنید. این محققان افزودند روغن ها و کرم های مرطوب کننده کارآیی چندانی ندارند و یک اسکراب خوب پوست سالمی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

Source: nationalpost

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu