crash club

اندازه گیری میزان سلامت روان با مچ بند ZENTA

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

اندازه گیری میزان سلامتی موردی است که اخیرا بسیار مورد توجه انواع و اقسام تکنولوژی های پوشیدنی قرار گرفته است که برای مثال می توان به اپل واچ، مایکروسافت بند و دیگر پوشیدنی های اشاره کرد که می توانند میزان تحرک و ضربان قلب شما را اندازه گیری کنند.

اما همانطور که قبلا هم برایتان نوشتیم  مچ بند ZENTA می تواند حالات ذهنی شما را نیز پیگیری کند و بر خلاف دیگر مدل های مشابه نیازی به بستن آن به دور سر خود ندارید! اینبار اطلاعات کامل تری از این مچ بند پیش روی شماست.

مچ بند ZENTA رویکرد کاملا متفاوتی دارد و توسط VINAYA که شرکتی انگلیسی برای ساخت انواع تکنولوژی های مربوط به خانه ها می باشد ساخته شده است. این شرکت ادعا می کند ZENTA اولین پوشیدنی ای است که به غیر از سلامت جسمی، سلامت روانی شما را نیز کنترل می کند.

این مچ بند هوشمند می تواند با توجه به میزان ضربان قلب، میزان تعریق، تنفس و درجه ی حرارت بدن، علت این تغییرات را پیدا کند و در صورتی که این تغییرات مربوط به شاخص های سلامت روان فرد، مانند استرس بود، به کاربر خود هشدار دهد.

موسس و مدیر عامل این شرکت می گوید: پیچیدگی احساسات انسان و تاثیرات آن بر روی حالت های جسمی چندین دهه است که مورد بررسی قرار می گیرد و این اولین باری نیست که یک تکنولوژی قادر به تشخیص آن است.

تفاوتی بزرگی که این مچ بند با ابزار های مشابه گذشته دارد، پوشیدنی بودن آن است که می تواند همه جا و در هر مکان و زمانی مورد استفاده قرار بگیرد. برای ساخت و پیدا کردن الگو های رفتاری و جسمانی انسان ها و پیدا کردن میزان وابستگی آن ها به یکدیگر چندین روانشناس، انسان شناس و دانشمندان علوم اعصاب با یکدیگر همکاری کرده اند.

نرم افزار مربوط به این مچ بند در طول زمان الگو های رفتاری و عملکرد کاربران خود را ثبت می کند تا بتواند نتیجه گیری های درست داشته باشد و عکس العمل های جسمانی را به درستی تعبیر و تفسیر کند.

به نظر می رسد که حلقه ی هوشمند Ringly که رقیبی برای این پوشیدنی محسوب می شد به شدت از رقابت عقب مانده است.

source: techcrunch

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu