با Seek CompactPRO گوشی خود را به یک دوربین تصویر برداری حرارتی تبدیل کنید

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

Seek CompactPro نام گجت جدیدی است که می توانید به تلفن همراه خود وصل کرده و از این طریق قابلیت تصویر برداری حرارتی را به تلفن هوشمند خود اضافه کنید.

البته همانطور که می دانید گوشی CAT S60 نیز پیش از این قابلیت تصویر برداری حرارتی را داشته است، اما برای کسانی که علاقه ای به این تلفن همراه ندارند، می توانند به زودی با اضافه کردن این گجت به تلفن همراه خود این قابلیت را تلفن های خود اضافه کنند.

Seek که مقداری گران تر و بزرگتر از Seek Thermal Cmera است، به گفته ی سازندگانش اولین گجت دوربین حرارتی با حسگر 240×320 است.

Seek CompactPro کمتر از 14 گرم وزن دارد و می توان آن را به دوربین های تمامی گوشی های اندروید و iOS متصل کرد. این گجت با میدان دید 32 درجه، امکان بازخوانی حرارت ها را از 4 تا 329 درجه دارد و می توان تا فاصله ی 550 متری از آن استفاه کرد.

قیمت این دوربین حرارتی 500 دلار است که در مقابل دیگ دوربین های حرارتی قیمتی بسیار مناسب دارد و می تواند در ساخت و ساز ها و دیگر حوزه ها کاربرد بسیاری داشته باشد. گفته شده قرار است به زودی قابلیت ذخیره ی عکس های حرارتی نیز به اپلیکیشن این گجت اضافه شود. بنابراین شما قادر خواهید بود تا تصویری 76,800 پیکسلی را برای تحلیل های دمایی ذخیره کنید.

مدیر عامل بازاریابی شرکت سازنده ی این گجت می گوید: بیشتر ابزار هایی که برای تصویر برداری حرارتی در بازار وجو دارند بسیار گران قیمت هستند و معمولا حمل و نقل آنها دشوار است. بنابراین تنها می توان در بخش های صنعتی بزرگ از آنها استفاده کرد. این گجت یکی از مهم ترین تکنولوژی هایی است که می تواند باعث جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافه شده و بازدهی در انجام کار را افزایش دهد. در ساخت این ابزار سعی شده است تا نیاز و توان مالی افرادی که واقعا به این دوربین ها نیاز دارند در نظر گرفته شود.

این گجت در مقایسه با دوبین Seek Thermal کوچکتر، دارای رزولوشن بالا تر و البته گران قیمت تر است.

source: yahoo

از دست ندهید!

ترجیح دادن آیفون به گوشی‌های سامسونگ

ترجیح دادن آیفون به گوشی‌های سامسونگ – علت این طرز تفکر چیست؟

ترجیح دادن آیفون به گوشی‌های سامسونگ دلایلی دارد که سعی کرده‌ایم در این مطلب آنها را بررسی نماییم. البته

ادامه مطلب...

ایده‌های ساخت اپلیکیشن سودمند با این 3 نکته به سمت شما سرازیر خواهند شد!

جیم جارموش معروف سینما می‌گوید: هیچ چیز در این جهان اصالت ندارد و همه چیز فرعی از فرعیات دیگر

ادامه مطلب...
گوشی جدید نخرید

گوشی جدید نخرید! چرا وقت مناسبی برای خریدن یک گوشی جدید نیست؟

گوشی جدید نخرید! در موقعیتی قرار داریم که اصلا وقت مناسبی برای خریدن یک گوشی جدید نیست، اگر به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu