با Seek CompactPRO گوشی خود را به یک دوربین تصویر برداری حرارتی تبدیل کنید

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

Seek CompactPro نام گجت جدیدی است که می توانید به تلفن همراه خود وصل کرده و از این طریق قابلیت تصویر برداری حرارتی را به تلفن هوشمند خود اضافه کنید.

البته همانطور که می دانید گوشی CAT S60 نیز پیش از این قابلیت تصویر برداری حرارتی را داشته است، اما برای کسانی که علاقه ای به این تلفن همراه ندارند، می توانند به زودی با اضافه کردن این گجت به تلفن همراه خود این قابلیت را تلفن های خود اضافه کنند.

Seek که مقداری گران تر و بزرگتر از Seek Thermal Cmera است، به گفته ی سازندگانش اولین گجت دوربین حرارتی با حسگر 240×320 است.

Seek CompactPro کمتر از 14 گرم وزن دارد و می توان آن را به دوربین های تمامی گوشی های اندروید و iOS متصل کرد. این گجت با میدان دید 32 درجه، امکان بازخوانی حرارت ها را از 4 تا 329 درجه دارد و می توان تا فاصله ی 550 متری از آن استفاه کرد.

قیمت این دوربین حرارتی 500 دلار است که در مقابل دیگ دوربین های حرارتی قیمتی بسیار مناسب دارد و می تواند در ساخت و ساز ها و دیگر حوزه ها کاربرد بسیاری داشته باشد. گفته شده قرار است به زودی قابلیت ذخیره ی عکس های حرارتی نیز به اپلیکیشن این گجت اضافه شود. بنابراین شما قادر خواهید بود تا تصویری 76,800 پیکسلی را برای تحلیل های دمایی ذخیره کنید.

مدیر عامل بازاریابی شرکت سازنده ی این گجت می گوید: بیشتر ابزار هایی که برای تصویر برداری حرارتی در بازار وجو دارند بسیار گران قیمت هستند و معمولا حمل و نقل آنها دشوار است. بنابراین تنها می توان در بخش های صنعتی بزرگ از آنها استفاده کرد. این گجت یکی از مهم ترین تکنولوژی هایی است که می تواند باعث جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافه شده و بازدهی در انجام کار را افزایش دهد. در ساخت این ابزار سعی شده است تا نیاز و توان مالی افرادی که واقعا به این دوربین ها نیاز دارند در نظر گرفته شود.

این گجت در مقایسه با دوبین Seek Thermal کوچکتر، دارای رزولوشن بالا تر و البته گران قیمت تر است.

source: yahoo

از دست ندهید!

یادگیری ماشینی Blippar

یادگیری ماشینی Blippar مثل یک ماشین‌بازِ حرفه‌ای ماشین‌ها را شناسایی می‌کند!

یادگیری ماشینی Blippar تکنولوژی تشخیص خودکار خودرو می‌باشد که به تازگی معرفی شده تا به همه ماشین‌بازها نشان دهد

ادامه مطلب...
فایل‌های دانلود شده در اندروید

پیدا کردن فایل‌های دانلود شده در اندروید در کم‌تر از یک دقیقه!

هر چند بسیاری از کارها در سیستم عاملی مانند اندروید با این انعطاف و سازگاری خیلی ساده به نظر

ادامه مطلب...
رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی

رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی و بازاری که به مذاق توسعه‌دهنده خوش می‌آید

آیا می‌دانستید رونق اپ استور نسبت به گوگل پلی هم برای کاربر و هم برای سازنده اپلیکیشن بیش‌تر است؟!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu