crash club

دانشجویان تایلندی و استفاده از عینک جاسوسی در امتحان

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

در یکی از بهترین دانشکده های پزشکی در تایلند، سه دانشجو با استفاده از دوربین های کوچک و ساعت های هوشمندشان از برگه های امتحانی عکس گرفته و سپس سوالات را به دیگران انتقال دادند که در نهایت مراقبان جلسه ی امتحان متوجه و دانشجویان توبیخ شدند. به نظر می رسد استفاده از عینک جاسوسی در امتحان کم کم به امری عادی تبدیل می شود!

این سه دانشجو ابتدا با استفاده از دوربین های تعبیه شده در عینک هایشان از برگه های سوال عکس برداری کرده، آن را برای گروهی که هنوز مشخص نشده چه کسانی بودند ارسال کرده و آنها حواب را به ساعت های هوشمند این دانشجویان ارسال می کردند. گفته می شود که هر کدام از این سه دانشجو مبلغ 23 هزار دلار را برای دریافت جواب ها به گروه ناشناس پرداخت کرده بودند!

شبکه ی Arthit ضمن پخش این خبر اعلام کرد: تمامی افراد دست اندرکار امتحانات باید در مورد این روش های پیشرفته ی تقلب مخصوصا در امتخانات پزشکی آگاه باشند. زیرا در این امتحانات تعداد داوطلبان بسیار زیاد و پذیرش بسیار کم است.

در پی پخش این خبر گروه بسیار زیادی به تمجید و ستایش از این 3 دانشجو به خاطر خلاقیت و هوششان پرداختند و برخی دیگر شروع به محکوم کردن آنها کردند. یکی از مخالفان این تقلب در واکنش به این خبر در صفحه ی فیسبوک خود نوشته بود: کسی نمی داند چه تعداد از دکتر هایی که جانمان را به آنها می سپاریم با استفاده از همین روش ها پزشک یا بهتر است بگوییم پزشک تقلبی شده اند.

گروهی که به حمایت از این دانشجویان پرداخته اند از سطح آموزش و کیفیت آن بسیار نالان هستند و به گفته ی آنها تایلند یکی از پایین ترین رنکینگ های جهانی را در درس های پایه ی مهم مانند ریاضیات و علوم دارد که با توجه به اینها بسیاری از دانشجویان سعی می کنند تا با استفاده از روش های مختلف تقلب در امتحانات مهم خود پیروز شوند. بنابراین بیشترین کمکی از دست دولتمردان بر می آید بهبود وضعیت آموزش و پرورش است و نه نظارت بیشتر در امتحانات برای جلوگیری از اینگونه تقلب ها!

source: yahoo

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu