Batlle Bay

مردان بیشتر می توانند آفلاین بمانند یا زنان؟

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

تعطیلات تابستانی زمان خوبی برای درمان اعتیاد به گوشی است، البته برای بعضی ها ممکن است اینطور نباشد، تحقیقات جدید نشان می دهند که چندان تمایلی برای کنار گذاشتن گوشی های عزیزتر از جان خود نداریم. Intel Security به تازگی نتایج مطالعات جدید خود را که بر روی 14000 نفر در دنیا انجام گرفته را منتشر کرد. نتایج نشان داد نزدیک به 49 درصد یعنی چیزی در حدود نیمی از آمریکایی ها قادر به مقاومت در برابر چک کردن ایمیل های خود سر کار نیستند.

اما مردان بیشتر می توانند آفلاین بمانند یا زنان؟  مردان با رقم 57 درصد تمایل بیشتری به کنار گذاشتن این عادت دارند این در حالی است که 44 درصد زنان تمایل به این کار دارند. اگر چه متصل نبودن یا unplugged بودن معانی مختلفی دارد، گاهی می تواند به معنای عدم دسترسی به اینترنت باشد و گاهی به معنای عدم دسترسی به گوشی اما نتایج این بررسی که چه کسی می تواند بدون گوشی فقط چند روز زندگی کند شگفت آور بود.

Screen-Shot

اینتل دریافت که 49 درصد کسانی که در سال 2000 به بزرگسالی رسیده اند می توانند در طول تعطیلاتشان از گوشی دور بمانند و فقط 37 درصد کسانی که در سن 40 تا 50 سالگی قرار دارند قادر به انجام چنین کار دشواری هستند.

unplugged-

در این تحقیق در مورد خطر آنلاین بودن بیرون از خانه هشدار داده اند چون بعضی از شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک با نشان دادن موقعیت دقیق شما اطلاعات کاملی در اختیار مجرمان اینترنتی قرار می دهند.

دائما متصل و آنلاین بودن عادت وحشتناکی است که کنار گذاشتن آن گاهی بسیار دشوار می شود 55 درصد از کسانی که تصمیم داشته اند این اعتیاد را کنار بگذارند نتوانسته اند. اما این مطالعه نشان می دهد 67 درصد آنهایی که توانسته اند برای مدتی آفلاین بمانند از تعطیلات خود بیرون از خانه لذت بیشتری برده اند و 51 درصد گفته اند وقتی از گوشی و اینترنت به دور هستند از تعطیلات و هم صحبتی با همسفران لذت بیشتری برده اند. بنابراین اگر قصد یک تعطیلات لذت بخش را دارید سعی کنید وسایل الکترونیکی خود را هم به تعطیلات بفرستید.

Source: cnet