پوشیدنی Basslet موسیقی را در جسم شما جریان خواهد داد

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

باس هایی بی نظیر با ساب ووفر لرزشی Basslet که شما را شگفت زده خواهد کرد! می توان گفت پوشیدنی Basslet موسیقی را را در جسم شما جریان خواهد داد.

کم بودن باس در پخش آهنگ ها مشکلی همیشگی است که اکثر کشته مرده های موزیک سبک های مختلف به دنبال آن هستند و این تقاضا معمولا با هدفون های رایج در بازار پاسخ داده نمی شود. به همین دلیل بسیاری از تولید کنندگان انواع هدفون ها سعی می کنند تا با بیش از حد اشباع کردن فرکانس های پایین حس ایجاد باس را در آهنگ القا کنند که معمولا هم نتیجه ی زیاد با کیفیتی را به ارمغان نمی آورند.

با وجود این مشکلات چرا از ابزاری استفاده نکنیم که بدون دخالت بر روی آهنگ، باس را مستقیما به بدن شما تزریق کند؟!

این همان ایده ای است که پشت ساخت ساب ووفر لرزشی Basslet وجود داشته است. یک ساب ووفر پوشیدنی که همزمان با هر بیت آهنگ، حس و هیجان باس را به شما انتقال می دهد.

این گجت در نگاه اول بسیار شبیه به یک ساعت هوشمند است اما در پشت صفحه ی مربعی آن یک موتور اختصاصی برای ایجاد بازخورد و یک باتری قابل شارژ قرار دارد. موتور این گجت قادر به خلق یک طیف کامل از باس است که می توانید به سلیقه ی خود آن را کم و زیاد کنید.

به محض روشن کردن Basslet به طور کاملا واضح می توانید ویبره ی دستگاه را کاملا هماهنگ با موسیقی ای که گوش می دهید بر روی بدن خود احساس کنید. اما کارایی این ابزار فقط به آهنگ ها محدود نمی شود. بلکه همراه فیلم ها و بازی های خود نیز می توانید از آن استفاده کنید که به طور حتم قابل رقابت با HTC Vive و Oculus Rift است.

هنوز ویدئویی برای معرفی این گجت پخش نشده است اما به نظر می رسد در آینده ای نزدیک حتی پوشیدن این دستبند نیز نیاز نباشد و باس به صورت مجازی به شنونده منتقل شود!

شرکت توزیع کننده ی Basslet اعلام کرده در صورتی که خریداران هم اکنون این گجت را با قیمت 112 دلار پیش خرید کنند، در نهایت برایشان 50 درصد ارزان تر تمام می شود. این شرکت امید دارد با این روش از پیش فروش، بودجه ی کافی را برای تحویل گجت به خریدارانش را تا پایان سال جاری مهیا کند.

آیا شما هم عاشق باس هستید؟ آیا دوست دارید موسیقی را از نزدیک حس کنید. پوشیدنی Basslet موسیقی را را در جسم شما جریان خواهد داد.

شرکت سازنده ی Basslet ادعا می کند این دستبند یک پوشیدنی ساب ووفر است که بدون نیاز به زیاد کردن موسیقی و انفجار آن موج موسیقی را به بدن شما منتقل خواهد کرد.

Lofelt ادعا می کند Basslet با یک بار شارژ تا ۶ روز دوام خواهد آورد و در کنسرت ها با آداپتوری به نام “sender که بین هدفون و هر دستگاهی که جک هدفون داشته باشد متصل می شود.

این پوشیدنی دوست داران واقعی موسیقی را هدف قرار داده است. وقتی آن را روشن می کنید می توانید بازخورد فیزیکی آن را بر روی مچ دست خود حس کنید و بهتر از همه اینکه قابلیت سازگاری با بازی های ویدئویی، فیلم ها، هدست های  VR سازگار است کافی است طیف باس مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید.

 source: cnet theverge

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu