Batlle Bay

اینستاگرام مجهز به دکمه ی ترجمه خواهد شد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

از دیروز برخی کاربران در زیر پست ها با دکمه ترجمه روبه رو شدند!

گاهی یک عکس بیانگر هزاران حرف نگفته است، اما کاربران نیم میلیونی اینستاگرام همچنان به دنبال اضافه کردن توضیح و کامنت به عکس های خود در این شبکه ی اجتماعی پر جنب و جوش هستند.

چه بخواهید در مورد طعم دلچسب یک غذای متفاوت حرف بزنید چه در مورد یک غروب زیبا یا حتی بیان یک نکته ی ریز و یا اضافه کردن کامنت به عکس های مورد علاقه ی خود، مسئله ی قابل توجه این است که همه ی کاربران اینستاگرام به دلیل تفاوت های زبانی حرف شما را نخواهند فهمید.

به همین دلیل اینستاگرام تصمیم گرفته است یک دکمه ی ترجمه برای کپشن ها، کامنت ها و بیوها در نظر بگیرد تا جامعه ی در حال رشد خود را به هم نزدیک تر کند.

instagram-translation-

در پیامی که چهارشنبه از طرف اینستاگرام منتشر شد کمپانی مالک فیسبوک گفت: اینستاگرام مجهز به دکمه ی ترجمه خواهد شد، این دکمه در ماه آینده راه اندازی خواهد شد و در پست هایی که به زبانی غیر از زبان شما نمایش داده می شوند ظاهر می شود.

جامعه ی اینستاگرام سریع تر رشد خواهد کرد و بیش از آنچه که فکر می کردیم جهانی خواهد شد، ما بسیار هیجان زده ایم که فارغ از هر زبانی که صحبت می کنید به زودی داستان همه ی لحظات را خواهید فهمید. اینستاگرام از 20 زبان پشتیبانی می کند بنابراین اگر با متنی به غیر از زبان اصلی خود روبرو شدید و دکمه ی ترجمه ی اینستاگرام را مشاهده نکردید به این معناست که آن زبان پشتیبانی نمی شود همچنین عمل ترجمه برای پست ها و کامنت های قدیمی صورت نخواهد گرفت.

Source: digitaltrends