حضور زاکربرگ و اوباما در اجلاس جهانی کارآفرینی

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

باراک اوباما به مارک زاکربرگ و کارآفرینان دیگر از سراسر جان پیوست. اجلاس جهانی کارآفرینی در روز جمعه در سیلیکون ولی برگزار شد تا در این مورد بحث شود که تکنولوژی چگونه می تواند کسب و کارهای کوچک را رونق ببخشد.

اوباما و زاکربرگ هر دو در مورد انجام اقدامات و پشتیبانی های بیشتر از استارتاپ ها صحبت کردند، از افزایش روابط شبکه ای و در دسترس گرفتن ابزارها و فرصت های جدید گرفته تا سرمایه گذاری های جدید با یافتن شرکایی از سراسر جهان.

Aaron_Kehoe__1_

حضور زاکربرگ و اوباما در اجلاس جهانی کارآفرینی برای ارائه روش هایی برای کمک به کسب و کارهای کوچک انجام گرفت، اوباما به حاضران گفت: به راه انداختن کسب و کارهای کوچک اصلا کار راحتی نیست، باید به سرمایه، افراد مناسب، و مربیانی که برای به ثمر رساندن ایده هایتان به شما کمک کنند دسترسی داشته باشید.

زاکربرگ در مورد کمپانیFbStart صحبت کرد پلتفرمی که برای کمک به استارتاپ های موبایل و توسعه ی اپلیکیشن ها شکل گرفته است این کمپانی سعی دارد اینترنت را در دسترس کشورهای در حال توسعه قرار دهد.

بعد از این مراسم زاکربرگ و اوباما در برنامه ای زنده جلسه ای پرسش و پاسخ برگزار کردند که بحث اصلی آن اهمیت ابزارهای دیجیتال برای رشد بیشت راستارتاپ ها بود. زاکربرگ گفت: همیشه ابزارهای جدید وجود دارند اما این افراد هستند که باید تغییر ایجاد کنند.

blueprint3

اوباما حضار را نمایندگان یک حرکت صعودی جهانی معرفی کرد و بعد از صحبت در مورد مسائل روز زاکربرگ را به خاطر کمد لباسش سرزنش کرد. در این گفتگو کار آفرینان جوانی از مصر، رواندا و لییما حضور داشتند.

رئیس جمهور آمریکا و بنیان گذار فیسبوک زاکربرگ از جوانان خواستند به دنبال ساخت علل باشند و فقط به دنبال کار در شرکت های سودجو نباشند. برای مثال زاکربرگ گفت نیروی محرک فیسبوک ارتباط دادن تعداد زیادی از مردم بود.

او گفت آوردن مردم بیشتر به دنیای آنلاین به منظور پول بیشتر برای فیسبوک است اما این همیشگی نخواهد بود. اوباما در اشاره ای به زاکربرگ گفت من نمی توانم از این تیشرت ها استفاده کنم و زاکربرگ جواب داد بعد از انتخابات مجبور خواهی شد.

Source: theguardian

از دست ندهید!

راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن

با راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن به سادگی آب خوردن سد بیکاری را بشکنید!

راه‌های کسب درآمد از توسعه اپلیکیشن موضوع بسیار مهمی است که یک توسعه‌دهنده نباید از کنار آن به سادگی

ادامه مطلب...
علت اصلی انفجار نوت 7

علت اصلی انفجار نوت 7 – نقص باتری‌ها، کوتاهی تامین کنندگان و بی‌خبری سامسونگ!

بعد از سرنوشت ناگوار نوت 7 سامسونگ افشا می‌کند! سامسونگ بالاخره علت اصلی انفجار نوت 7 را پیدا کرده است.

ادامه مطلب...
اپلیکیشن Walla

اپلیکیشن Walla – پلتفرمی برای توسعه روابط اجتماعی در دانشگاه

زمانی که Judy هیچ ایده‌ای برای کسب درآمد نداشت و ترس از حضور در صحنه‌های اجتماعی، زندگی او را

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu