The best strategy games in 2016

هدست Macunx VR و استفاده از تکنیک کاخ حافظه برای یادگیری سریع

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

واقعیت مجازی دارای موارد کاربرد متعددی است که یکی هدست Macunx VR و استفاده از تکنیک کاخ حافظه برای یادگیری سریع، از کاربردهای بالقوه ی آن استفاده در ابزارهای آموزشی است. Macunx استارتاپی که در این زمینه فعالیت می کند امیدوار است با ارائه ی یک سیستم واقعیت مجازی ساده کتاب های درسی را در قالبی متفاوت به دانش آموزان ارائه دهد و نحوه ی یادگیری افراد را متحول کند.

دکتر Macunx موسس این استارتاپ می گوید: افراد به طور کلی در جهت یابی و یادآوری فضاهای سه بعدی بسیار خوب عمل کنند اما در به خاطر آوردن اطلاعات عددی و متنی ضعیف عمل می کنند زیرا به خاطر سپردن نمادهایی که همچون جهان واقعی قابل تجربه کردن نیستند دشوار است.

هدف ما استفاده از هدست واقعیت مجازی Macunx برای کمک به افراد در یادگیری مفاهیم پیچیده با استفاده از مقادیر زیاد اطلاعات و یک محیط همه جانبه است.

در حقیقت تبدیل اطلاعات نمادی به چیزهای محسوس اگر از فضا برای سازمان دهی آنها استفاده کنید بسیاری از اطلاعات را سریع یاد خواهید گرفت. هدست Macunx VR و استفاده از تکنیک کاخ حافظه برای یادگیری سریعتر استفاده می شوند.

این محیط مجازی کاخ حافظه نامیده شده است. در اصل مجموعه ای از فضاهای یادگیری فضایی که کاربران را قادر به یادگیری زبان های جدید یا موضوعاتی می کند که قبلا به سرعت امکان پذیر نبود .

Macunx-

با این روش با سرعتی غیر قابل باور امکان پذیر می شود. اما در جهانی که با یک سرچ گوگل همه چیز در دسترس خواهد بود چه نیازی به حفظ طوطی وار اطلاعات است. رالبی پاسخ می دهد: هدف فقط ذخیره کردن اطلاعات در ذهن نیست بلکه برای خلاق شدن فکر استفاده می شود. حافظه ی دلیل خلاق است زیرا بین مفاهیم جدید ارتباط برقرار می کند. اگر چیزی را به ذهن بسپارید در این صورت ارتباطاتی را خواهید یافت که فقط در صورت سطحی گذشتن از آنها متوجه نخواهید شد.

باید دید آیا هدست یادگیری Macunx به دروه های آموزشی فراگیر آنلاین تبدیل خواهد شد و آیا روزی شاهد افتتاح یک اپ استور برای آن خواهیم بود.

Source: digitaltrends

 

از دست ندهید!

کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...
گلکسی S8 پرچمدار جدید سامسونگ

گلکسی S8 پرچمدار جدید سامسونگ را با وجود این دلایل بخریم یا نخریم؟

سامسونگ در 29 مارس جدیدترین پرچمدار خود را رونمایی خواهد کرد. گلکسی S8 پرچمدار جدید سامسونگ بعد از تاخیر

ادامه مطلب...
محبوبترین گوشی‌های 2016

محبوبترین گوشی‌های 2016 – ده گوشی برتر و حضور پُررنگ اپل و سامسونگ!

طبق گزارش جدید IHS Markit، آیفون 7 محبوب‌ترین اسمارتفون سال 2016 نبوده است. آیفون 6s که در سال 2015 رونمایی شد، همچنان

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu