گوگل صاحب فناوری ربات های انبارداری

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

شرکت گوگل به تازگی موفق به کسب حق ثبت اختراع ربات های انبارداری شده است. این ربات ها می توانند در کارخانه ها به کار گرفته شده و باعث جلوگیری از هرگونه خطا و اشتباهی شوند.

در آوریل سال گذشته و پس از طراحی این تکنولوژی، هدف این بود که این ربات باعث جلوگیری از یک سری نارسایی ها و اشتباهات از جمله بار یا فشار بیش از حد، سرعت بیش از اندازه در جلو راندن و برخورد کالا ها با هم شود. گوگل صاحب فناوری ربات های انبارداری خواهد شد.

این ربات از طریق یک کنترل از راه دور کار می کند که می تواند سرعت و زاویه ی کار ماشین آلات را تنظیم کرده و از این طریق مسئولیت خود را انجام دهد. این تکنولوژی توسط کوین ویلیام وات که در گذشته به عنوان یکی از مهندسان یک گروه رباتیک مشغول به کار بود، اختراع شده است.

یک سخنران گوگل در پاسخ به این سوال که آیا این ربات در حال حاضر استفاده می شود و یا نه گفت در حال حاضر این اختراع به نام گوگل ثبت شده است. اما تمامی ایده ها بلافاصله قابل استفاده نیستند. این ربات نیز از جمله ایده هایی است که در آینده تبدیل به خدمت رسان واقعی می شود و هنوز اصلاحات زیادی را لازم دارد. ممکن است تا شرکتی دیگر در آینده ای نزدیک تر از همین ایده استفاده کرده و محصول بهتری را تولید و روانه ی بازار کند. اینکه ثبت اختراع این تکنولوژی به نام گوگل زده شده است الزاما به این معنی نیست که قرار است فقط توسط گوگل ارائه شود.

با توجه به این که امروزه سنسور ها جزئی از مهم ترین ابزار ها برای دستگاه های امروزی هستند، این دستگاه نیز از سنسور ها برای تعیین وزن بار، تعیین سرعت رو به جلو راندن و محدودیت شتاب استفاده می کند.

گوگل اخیرا درگیر تعداد زیادی از پروژه های خاص خود شده است. به طوری که در فاصله ی کمی از هم توانسته است حق ثبت اختراع هواپیمای بدون سرنشین و تکنولوژی های مخصوص به خودرو های سواری را دریافت کند. اکنون هم با به ثبت رساندن اختراع جدیدش گامی در راه انبار داری های پیشرفته و جا به جایی کالا ها با ریسک کمتر و مقرون به صرفه تر برداشته است. اما هنوز هیچ نشانه ای از اینکه این تکنولوژی به این سرعت وارد بازار خواهد شد وجود ندارد.

source: androidheadlines

از دست ندهید!

کسب و کار موفق

4 کلید اصلی کسب و کار موفق از زبان سازنده دستیار صوتی سیری

بدون شک شما هم با ما هم‌عقیده هستید که دستیار صوتی سیری که توسط آدام چیر، یکی از توسعه‌دهندگان این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن TheCut

با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد!

به نظر می‌رسد با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد! جالب است نه؟ ایده‌ای جذاب که اگر نسخه

ادامه مطلب...
پوشیدنی Ontenna

پوشیدنی Ontenna به افراد ناشنوا در حس کردن صدا کمک می‌کند!

پوشیدنی Ontenna یکی از پوشیدنی‌های مورد نیاز برای تغییر زندگی افراد ناشنوا است که از شنیدن صداهای مختلف محروم

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu