crash club

Frodo دوربین اکشنی که ویدئوها را ادیت می کند

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

دوربین هایی  مثل GoPro  و دیگران، ثبت ماجراجویی ها را از هر زمان دیگر راحت تر کرده اند اما به هنگام ادیت همه ی ویدئو کمک چندانی نمی کنند . وقتی به خانه بازگشتید باید تمامی صحنه ها را دوباره مشاهده کنید و به دنبال لحظات جذابی بگردید که با اسکیت، اسکی، موتور یا دوچرخه ی خود ماجراجویی کرده اید.

به این راحتی ها نمی توانید صحنه ی مناسب را پیدا کنید. اما با کمک دوربین جدیدی به نام Frodo  که در آن از الگوریتم های یادگیری ماشین استفاده شده است خود دوربین سکانس های کوتاه و بلند را ادیت می کند. این دوربین دارای حالت های مختلفی است اما مفیدترین آن حالت اکشن است چرا که نرم افزار دوربین می تواند ویدئو را تجزیه و تحلیل کند، به دنبال صحنه های با اکشن و حرکات زیاد بگردد و سپس به صورت خودکار فیلم را به حلقه ای برجسته از پرش ها و جهش ها تبدیل کند.

frodo-

Frodo دوربین اکشنی که ویدئوها را ادیت می کند، اپلیکیشن استفاده شده بر روی این دوربین به مرور با یادگیری سبک شما، توانایی های ادیت کردن خود را ارتقا می دهد و می تواند به ویژگی لایو استریمینگ فیسبوک نیز مجهز شود. این دوربین به صورت یک دستبند ساخته شده است که می تواند به دور مچ دست یا هر سطح دیگری بسته شود تا شات های بهتری بگیرد.

Frodo_ ضبط ویدئوهای 1080 پیکسل اچ دی و سنسور 8 مگاپیکسلی به علاوه ی یک لنز 120 درجه از دیگر ویژگی های آن محسوب می شوند. باتری تا یک ساعت و نیم دوام خواهد آورد اما با استفاده از پک باتری این زمان تا 5 ساعت نیز افزایش می یابد. دوربین Frodo در مدل های 16 گیگابایتی و 32 گیگابایتی عرضه می شود که مدل 32 گیگابایتی آن 239 دلار قیمت خواهد داشت.

ویدئوی این دوربین جذاب را می توانید از زیر مشاهده کنید.

Source: digitaltrends