The best strategy games in 2016

این هدفون ها واقعیت افزوده را برای گوش ها به ارمغان می آورند

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

آزمایشگاه های Doppler به تازگی جدیدترین نوع هدفون های خود را برای سیستم Here Active listening ارائه کرده اند که می تواند با این تکنولوژی کار هایی انجام دهد. در حقیقت این هدفون ها واقعیت افزوده را برای گوش های شما به ارمغان می آورند. تفاوت بین Here Active و Here One چیست؟ Here Active پیشنهاد کوچکی است که به کاربران این امکان را می دهد کیفیت صدای محیط اطراف خود را از طریق یک اپلیکیشن موبایل تنظیم کنند.

Doppler-Labs-Here-Active-

می توان به این هدفون ها به عنوان دستیارهای هوشمند شنوایی نگاه کرد. مثلا در کنسرتی هستید که صدا خیلی بلند است می تواند فرکانس های بالا را کنسل کنید. یا در قطار نمی توانید به خاطر سر و صدا به خوبی حرف های دوستتان را بشنوید با استفاده از این هدفون صدای قطار  را کاهش می دهید و دامنه ی صدای دوست خود را بالا ببرید. این تکنولوژی یک گام هم جلوتر است و همه ی کارآیی های یک هدفون بلوتوثی را هم خواهد داشت.

-app

یعنی همزمان با تنظیم نویزهای اطراف خود می توانید موسیقی را هم از طریق گوشی خود استریم کنید. اگر به هدفون Here Active به عنوان یک دستیار هوشمند شنوایی نگاه کنیم در این صورت Here One با افزودن فیلترهای تطبیقی یک واقعیت افزوده برای گوش های شما خواهد بود.

مدیر عامل Doppler Labs در مورد ویژگی های این هدفون های واقعیت افزوده اینگونه توضیح می دهد که تصور کنید در حال صحبت کردن هستید که ناگهان یک ماشین آتش نشانی از کنار شما با سر و صدای زیاد رد می شود حتی قبل از اینکه گوش شما صدای آژیر را تشخیص دهد و حتی سریع تر از مغز شما این هدفون ها صدای آن را تشخیص می دهد و بدون کند کردن و قطع صحبت صدای آژیر را کاهش می دهند.

Doppler-Labs-Here-Active-Listening-System

این هدفون ها اگر بتوانند کاری که قول داده اند را انجام دهند تکنولوزی شگفت انگیزی در نوع خود خواهند بود.

Source: androidauthority

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu