following

ارتقای امکان جستجوی ویدئوهای مورد علاقه در اینستاگرام

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

اینستاگرام در حال اجرای آپدیت جدیدی است که یک ویژگی مفید برای جستجوی ویدئوها در اختیار کاربران قرار میدهد. این ویژگی که “Pick for you” نامیده شده است امکان یافتن کانال های ویدئویی مورد علاقه را در اختیار شما قرار می دهد.

با آپدیت کردن نسخه ی آیفون این اپلیکیشن به این ویژگی دست خواهید یافت و به نظر نمی رسد ارتقای امکان جستجوی ویدئوهای مورد علاقه در اینستاگرام به این زودی ها در دسترس اندرویدی ها قرار بگیرد. اما با توجه به اینکه این موضوع ربطی به محدودیت های سخت افزاری ندارد به نظر نمی رسد کاربران اندرویدی هم انتظار زیادی بکشند.

insta-video

می توانید این تب جدید را وقتی در حال جستجوی محتوا در قسمت ‘Explore’ اینستاگرام هستید پیدا کنید. اگر به موضوع خاصی علاقه مند هستید، ویدئوها بر همان اساس برای شما مرتب خواهند شد. این ویژگی اکتشافی جدید، بنابر الگوهای کاربردی شما کار خواهد کرد.

چنین امکانی کاربران را مشتاق به ارتباط با کسانی می کند که با آنها علایق مشترک دارند. اینستاگرام در پستی گفت: جوامع مختلفی در حال فعالیت در اینستاگرام هستند از قشر نانوا تا دوچرخه سواران و هر چه که فکرش را بکنید. از این به بعد می توانید کانال های جدید را بیابید که که با بهترین ویدئوهای مورد علاقه ی شما از سراسر دنیا پر شده اند.

Source: gizmodo