crash club

ارتقای امکان جستجوی ویدئوهای مورد علاقه در اینستاگرام

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

اینستاگرام در حال اجرای آپدیت جدیدی است که یک ویژگی مفید برای جستجوی ویدئوها در اختیار کاربران قرار میدهد. این ویژگی که “Pick for you” نامیده شده است امکان یافتن کانال های ویدئویی مورد علاقه را در اختیار شما قرار می دهد.

با آپدیت کردن نسخه ی آیفون این اپلیکیشن به این ویژگی دست خواهید یافت و به نظر نمی رسد ارتقای امکان جستجوی ویدئوهای مورد علاقه در اینستاگرام به این زودی ها در دسترس اندرویدی ها قرار بگیرد. اما با توجه به اینکه این موضوع ربطی به محدودیت های سخت افزاری ندارد به نظر نمی رسد کاربران اندرویدی هم انتظار زیادی بکشند.

insta-video

می توانید این تب جدید را وقتی در حال جستجوی محتوا در قسمت ‘Explore’ اینستاگرام هستید پیدا کنید. اگر به موضوع خاصی علاقه مند هستید، ویدئوها بر همان اساس برای شما مرتب خواهند شد. این ویژگی اکتشافی جدید، بنابر الگوهای کاربردی شما کار خواهد کرد.

چنین امکانی کاربران را مشتاق به ارتباط با کسانی می کند که با آنها علایق مشترک دارند. اینستاگرام در پستی گفت: جوامع مختلفی در حال فعالیت در اینستاگرام هستند از قشر نانوا تا دوچرخه سواران و هر چه که فکرش را بکنید. از این به بعد می توانید کانال های جدید را بیابید که که با بهترین ویدئوهای مورد علاقه ی شما از سراسر دنیا پر شده اند.

Source: gizmodo

از دست ندهید!

بازی Jumping Joe

بازی Jumping Joe و عبور از مسیری پُر فراز و نشیب آن‌هم بصورت عمودی!

بازی Jumping Joe محصول FISHLABS یکی از توسعه دهندگان قدرتمند دنیا در زمینه بازی‌های سه‌بُعدی برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌

ادامه مطلب...
دوربین اچ تی سی U11

دوربین اچ تی سی U11 با عکس‌های جدید قدرت‌نمایی کرد

عکس‌های گرفته شده با دوربین اچ تی سی U11 در Flickr به نمایش درآمدند و هر کسی که بدنبال

ادامه مطلب...
بازی KAMI 2

بازی KAMI 2 و حل معماهایی چالش‌برانگیز که فُسفر مغز شما را می‌سوزانند!

بازی KAMI 2 با بیش از 100 معما، شما را به سفری پُرتب‌ و تاب که مخلوطی از منطق

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu