سونی در حال کار بر روی یک ربات با قابلیت های احساسی است

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

در عصری زندگی می کنیم که همه ی مفاهیم علمی تخیلی در حال تبدیل شدن به محصولات مصرف کنندگان هستند و سونی نیز از این قافله عقب نمانده است این کمپانی در حال کار بر روی رباتی است که می تواند تعاملات طبیعی با انسان برقرار کند.

مدیر عامل سونی Kaz Hirai در مورد پروژه ای صحبت کرد و در این مورد گفت: سازمانی به ساخت این ربات اختصاص داده شده است  و افرادی به سختی در حال کار بر روی مفاهیم آن هستند! سونی قصد دارد مدل تجاری جدید ارائه ی تجارب عاطفی قانع کننده برای ربات را پیاده کند.

این ربات می تواند با مشتریان پیوند عاطفی برقرار کند، سونی تنها شرکتی نیست بر روی ربات هایی با شخصیت انسانی کار می کند. SoftBank ژاپن و Aldebaran SAS فرانسه با همکاری هم ربات Pepper را طراحی کردند یک ربات همراه که تاکنون در دو بیمارستان در بلژیک به کار گرفته شده اند. ربات هایی که بتوانند احساسات انسانی را درک کنند و با آنها تعامل برقرار کنند می توانند جایگزین همتایان خود شوند که این توانایی را ندارند.

humanoid-jms-12569

سونی در حال کار بر روی یک ربات با قابلیت های احساسی است و دریافته که اکنون زمان پرش بر روی این سکو است هر کدام از کمپانی ها که در این مسیر پیش قدم شوند به هنگام تولید انبوه بازار را در دست خواهند گرفت.

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

تجربه ساخت اولین اپلیکیشن خود را با این 5 نکته خیال انگیزتر کنید!

همیشه اولین‌ها هیجان انگیزترند! اولین‌هایی پُردلهره، پر از نگرانی و فرسایشی که سنگِ‌بنای همه چیز محسوب می‌شوند. خصوصا اولین

ادامه مطلب...
آپدیت Google Voice

آپدیت Google Voice – گفتگوی صوتی گوگل، لباس تازه بر تن می‌کند!

به تازگی جزییات آپدیت Google Voice منتشر شده است و کاربران می‌توانند ارتباط بهتری را در قالب اپلیکیشنی که

ادامه مطلب...
تصویر جدید ال جی G6

تصویر جدید ال جی G6 از تحولات اساسی در طراحی این گوشی خبر می‌دهد

تصویر جدید ال جی G6 که به تازگی منتشر شده‌؛ ظاهر جذاب این گوشی را به نمایش گذاشته‌ است!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu