The best strategy games in 2016

ساخت لباسی برای پزشکان توسط گوگل

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

بعد از شروع گوگل برای کار بر روی ماشین ها، هواپیما ها، ربات ها و گجت های مختلف، این بار نوبت به تولید روپوش های هوشمند برای دنیای پزشکی رسیده است! ساخت لباسی برای پزشکان توسط گوگل!

هدف این پروژه یکنواخت کردن و راحت تر کردن همکاری بین اعضای مختلف بیمارستان ها و کلینیک ها به کمک یک روپوش هوشمند برای افزایش تعامل در مراقبت های بهداشتی و درمانی است که گوگل این کار را به کمک Cintas که یک تولید کننده ی بسیار بزرگ انواع لباس های فرم است، انجام می دهد.

گوگل برای انجام این پروژه از یکی از جدید ترین تکنولوژی های خود را به کار می برد که با استفاده از آن می توان لباس ها را به صورت کاملا بی سیم به انواع گجت ها، پلتفرم ها و یا حتی سرور های مجازی متصل کرد.

در ماه می، ATAP(گروه تکنولوژی پیشرفته و پروژه ی گوگل) با کمک Levi’s از کت هوشمندی رونمایی کرده بود که به کمک آن می توانستید تلفن همراه خود را با کمک لمس آستین های خود کنترل کنید. برای مثال می توانید با زدن ضربه ای به آن آهنگ را قطع و یا یک تماس تلفنی را بدون در دست گرفتن تلفن همراه خود قطع کنید. این کت ها قرار است تا در سال 2017 به بازار عرضه شوند.

ولی بر خلاف Levi’s، گوگل و Cintas عجله ای برای وارد بازار کردن این لباس ها ندارند. در حال حاضر Cintas قصد دارد تا با تعدادی از بزرگترین و بهترین بیمارستان ها کار کند و اختراع خود را بر روی بیماران و کارمندان بیمارستان امتحان کند و آن را به آرامی و با کمک چالش های کاملا واقعی در بیمارستان ها توسعه دهد.

اما برخلاف دیگر پروژه های بلند پروازانه و طولانی مدت گوگل، پروژه هایی که به کمک ATAP صورت می گیرند، مهلتی دو ساله برای اثبات کارایی و منحصر به فرد بودن خود دارند. در غیر این صورت امتیاز آنها باطل شده و دیگر بر روی آن کار نخواهد شد. بنابراین بهتر است تا گوگل و Cintas هر دو تلاش کنند تا در این مدت نسبتا کوتاه، کارایی محصول خود را در جامعه ی پزشکی اثبات کنند.

source: businessinsider

از دست ندهید!

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...
جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

6 راه برای جمع‌آوری و جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن را می‌توان از دلایل مهم موفقیت نامید البته نه تنها دلیل؛ بلکه فاکتوری تعیین

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu