ساخت لباسی برای پزشکان توسط گوگل

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

بعد از شروع گوگل برای کار بر روی ماشین ها، هواپیما ها، ربات ها و گجت های مختلف، این بار نوبت به تولید روپوش های هوشمند برای دنیای پزشکی رسیده است! ساخت لباسی برای پزشکان توسط گوگل!

هدف این پروژه یکنواخت کردن و راحت تر کردن همکاری بین اعضای مختلف بیمارستان ها و کلینیک ها به کمک یک روپوش هوشمند برای افزایش تعامل در مراقبت های بهداشتی و درمانی است که گوگل این کار را به کمک Cintas که یک تولید کننده ی بسیار بزرگ انواع لباس های فرم است، انجام می دهد.

گوگل برای انجام این پروژه از یکی از جدید ترین تکنولوژی های خود را به کار می برد که با استفاده از آن می توان لباس ها را به صورت کاملا بی سیم به انواع گجت ها، پلتفرم ها و یا حتی سرور های مجازی متصل کرد.

در ماه می، ATAP(گروه تکنولوژی پیشرفته و پروژه ی گوگل) با کمک Levi’s از کت هوشمندی رونمایی کرده بود که به کمک آن می توانستید تلفن همراه خود را با کمک لمس آستین های خود کنترل کنید. برای مثال می توانید با زدن ضربه ای به آن آهنگ را قطع و یا یک تماس تلفنی را بدون در دست گرفتن تلفن همراه خود قطع کنید. این کت ها قرار است تا در سال 2017 به بازار عرضه شوند.

ولی بر خلاف Levi’s، گوگل و Cintas عجله ای برای وارد بازار کردن این لباس ها ندارند. در حال حاضر Cintas قصد دارد تا با تعدادی از بزرگترین و بهترین بیمارستان ها کار کند و اختراع خود را بر روی بیماران و کارمندان بیمارستان امتحان کند و آن را به آرامی و با کمک چالش های کاملا واقعی در بیمارستان ها توسعه دهد.

اما برخلاف دیگر پروژه های بلند پروازانه و طولانی مدت گوگل، پروژه هایی که به کمک ATAP صورت می گیرند، مهلتی دو ساله برای اثبات کارایی و منحصر به فرد بودن خود دارند. در غیر این صورت امتیاز آنها باطل شده و دیگر بر روی آن کار نخواهد شد. بنابراین بهتر است تا گوگل و Cintas هر دو تلاش کنند تا در این مدت نسبتا کوتاه، کارایی محصول خود را در جامعه ی پزشکی اثبات کنند.

source: businessinsider

از دست ندهید!

ایده خلاقانه واقعیت مجازی

با 5 ایده خلاقانه واقعیت مجازی معمار صعود کسب وکار خود باشید!

Magic Leap و Oculus Rift یکی از دو پیشگامان اصلی واقعیت مجازی هستند که تقریبا می‌توان گفت با وجود

ادامه مطلب...
فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور

ترمز فعالیت استارتاپ‌ها در اپ استور به زودی کشیده می‌شود!

کاربران موبایل و علی‌الخصوص آیفون چشم توسعه دهندگان را گرفت‌اند و پا به پای آن‌ها تا اپ استور آمده‌اند؛

ادامه مطلب...

هر آن چه که باید درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن بدانید، اینجاست!

در این مطلب بسیار جالب، نکاتی درباره تعامل و کاربر پسند بودن اپلیکیشن در سال 2017 را برای شما

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu