عینک مخصوص رژیم می تواند مشکل کالری شماری را حل کند

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

عینکی که از طریق چاپ سه بعدی تولید شده است می تواند میزان غذایی که خورده اید را اندازه گیری کند. این عینک سه بعدی که توسط دانشمندان دانشگاه آلمانی Passau تولید شده است در حقیقت بخش بزرگتری از پروژه ی WISEglass است که عینکی است که با حس عضله های مخصوص جویدن در صورت با استفاده از الکترودهای الکترومیوگرافی تعبیه شده در دسته های آن، این کار را انجام می دهد.

این الکترودها با تجزیه و تحلیل سیگنال های ایجاد شده توسط انقباضات عضلات نحوه ی جویدن غذا را مشخص می کنند. نتایج زمان و میزان جویدن غذا توسط کاربر را مشخص می کنند.

حتی با استفاده از الگوریتم های هوشمند سنسورها، می توان مشخص کرد چه غذایی را قورت داده اید. غذاهای مختلف نیاز به نیروی مختلفی برای جویدن دارند بیسکوییت ترد است و آبنبات های ژله ای نیاز به جویدن دارند و در نتیجه سیگنال های مختلفی ایجاد می کنند که داده های سنسور، این چرخه ها را دقیقا مشخص می کنند.

عینک مخصوص رژیم می تواند مشکل کالری شماری را حل کند. تا به حال مردم مجبور به وارد کردن کالری های مصرفی خود بودند مثلا با استفاده از اپلیکیشن های موبایل اما در آینده این عینک ها جایگزین وارد کردن دستی کالری ها می شوند، این پوشیدنی ها برای کسانی که نسبت به سلامتی خود حساس هستند یا افرادی با بیماری های خاص بسیار مفید است.

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

تجربه ساخت اولین اپلیکیشن خود را با این 5 نکته خیال انگیزتر کنید!

همیشه اولین‌ها هیجان انگیزترند! اولین‌هایی پُردلهره، پر از نگرانی و فرسایشی که سنگِ‌بنای همه چیز محسوب می‌شوند. خصوصا اولین

ادامه مطلب...
آپدیت Google Voice

آپدیت Google Voice – گفتگوی صوتی گوگل، لباس تازه بر تن می‌کند!

به تازگی جزییات آپدیت Google Voice منتشر شده است و کاربران می‌توانند ارتباط بهتری را در قالب اپلیکیشنی که

ادامه مطلب...
تصویر جدید ال جی G6

تصویر جدید ال جی G6 از تحولات اساسی در طراحی این گوشی خبر می‌دهد

تصویر جدید ال جی G6 که به تازگی منتشر شده‌؛ ظاهر جذاب این گوشی را به نمایش گذاشته‌ است!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu