My activity گوگل فعالیت های آنلاین شما را نشان می دهد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

بسیاری از کاربران اینترنت عقیده دارند که شرکت ها و وبسایت های مختلف سعی دارند تا تمامی فعالیت های ما را به صورت آنلاین ردیابی کنند.

حالا گوگل تصمیم گرفته است تا تمامی اطلاعات جمع آوری شده از فعالیت های اینترنتیان را از طریق یک تاریخچه ی جستجوی وسیع تر و عمیق تر با شما به اشتراک بگذارد! گوگل قصد افشای فعالیت ها و عادت های آنلاین شما را دارد!

به این منظور گوگل My activity (فعالیت های من) را معرفی کرده است. یک تاریخچه ی بسیار دقیق از تمامی فعالیت های آنلاین شما با قابلیت جستجو کردن در میان آنها.

اطلاعات My activity گوگل شامل تمامی فعالیت های شما از جمله ویدئو های پخش شده در یوتیوب، اطلاعات موتور های جستجوگر و وبسایت هایی که به آنها سر زده اید می شود. نتایج این ابزار به حدی دقیق است که می تواند زمان، دستگاه و مرورگری که استفاده کرده اید را نیز تشخیص دهد. اما جایی برای نگرانی وجو ندارد، شما به راحتی قادر به حذف کردن اطلاعاتی که نمی خواهید کسی از آنها مطلع شود خواهید بود.

همچنین My activity گوگل قادر خواهد بود تا فعالیت های ردیابی مشکوک را شناسایی و جلوی آنها را بگیرد. (ممکن است با فعال کردن این حالت در پر کردن خودکار فیلد های برخی از سایت ها دچار مشکل شوید).

هم اکنون می توانید برای استفاده از این ابزار، این لینک را لمس کنید.

source: cnet

از دست ندهید!

تجربه ساخت اولین اپلیکیشن خود را با این 5 نکته خیال انگیزتر کنید!

همیشه اولین‌ها هیجان انگیزترند! اولین‌هایی پُردلهره، پر از نگرانی و فرسایشی که سنگِ‌بنای همه چیز محسوب می‌شوند. خصوصا اولین

ادامه مطلب...
آپدیت Google Voice

آپدیت Google Voice – گفتگوی صوتی گوگل، لباس تازه بر تن می‌کند!

به تازگی جزییات آپدیت Google Voice منتشر شده است و کاربران می‌توانند ارتباط بهتری را در قالب اپلیکیشنی که

ادامه مطلب...
تصویر جدید ال جی G6

تصویر جدید ال جی G6 از تحولات اساسی در طراحی این گوشی خبر می‌دهد

تصویر جدید ال جی G6 که به تازگی منتشر شده‌؛ ظاهر جذاب این گوشی را به نمایش گذاشته‌ است!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu