The best strategy games in 2016

صورت گنجشگی ها و صورت اردکی ها رفتند انگشت به دهان ها آمدند

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

شاید به تازگی ها متوجه این موضوع در اینستاگرام شده باشید البته اگر سرتان شلوغ بوده و اصلا متوجه نشده اید اشاره ای به آن خواهیم کرد، ژست جدیدی که کاربران اینستاگرام برای سلفی های خود می گیرند را دیده اید؟ انگشتی که مقابل دهان گرفته می شود و به نظر می رسد قبل از عکس گرفتن گارد گرفته اند، شاید در ابتدا به نظر برسد این ژست در بی حواسی انجام گرفته است اما کمی بیشتر که دقت کنید متوجه می شوید به دقت محاسبه شده است. یکی از اشخاصی که در زمینه ی مد، استایل و زیبایی فعالیت می کند و فالوورهای زیادی هم دارد اخیرا علاقه ی عجیبی به گرفتن اینگونه عکس ها پیدا کرده است.

med

قبل از اینکه به این ایده بخندید بد نیست بدانید سال ها پیش نمایش دادن مچ پا در عکس ها به یک برند تبدیل شده بود، بیل کانینگهام عکاس مطرح نیویورک تایمز به اشکل مختلف ژست گرفتن در عکس ها اشاره می کند که هیچ کدام از قانون خاصی پیروی نمی کنند، مثل دو دست به کمر بودن مثل قندان یا نگاه مورب یا یک دست قرار دادن به کمر مثل قوری، ایستادن به حالت 45 درجه و یک سمت را به طرف دوربین قرار دادن که اخیرا در عکسهای گروهی استفاده می شود و هنوز تفسیر روشنی برای آن پیدا نشده است.

mia

ترفندهایی برای نشان دادن بازوهای لاغر یا شلوار جین های جدید که در نهایت به این خلاقیت ها منجر می شود. احتمالا جمعیت کثیری که به این نوع سلفی گرفتن علاقه مند شده اند در مورد امنیت چهره ی خود نگران هستند و به نحوی سعی در حفظ حریم شخصی خود دارند. به گفته ی فعالان عرصه ی مد این قرار دادن انگشت در کنار لب ها نوعی قاب برای صورت ایجاد می کند.

ظاهرا صورت گنجشگی ها و صورت اردکی ها رفتند انگشت به دهان ها آمدند. دوره ای است که به نظر می رسد نسخه ی نیمه ی پنهان هر چیزی بهتر است کمی محافظه کارانه و عجیب به سبک قدیم، شاید نیمه ای از دهان که در زیر انگشت پنهان شده است رمز و رازهای زیادی داشته باشد. شاید محدویت شدیدی که برای زنان جوان در دنیای شبکه های اجتماعی امروز وجود دارد باعث بوجود آمدن این توهم فروتنی شده باشد! اما در نهایت همه موافق خواهید بود که دغدغه ی انگشت به دهان ها نشان دادن مانیکور جدیدی است که امتحان کرده اند.

Source: buzzfeed

 

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu