faceapp

داستان استارتاپی که 70 بار رد شد و اکنون 1 میلیارد دلار ارزش دارد

دسته : کسب و کار

هات اپ نیوز:

هرگز متوقف نشوید، اجازه ندهید شکست متوقفتان کند و هرگز ساکت نشوید، جملات انگیزشی که این روزها خیلی می شنویم و بیشترمان با بی تفاوتی از کنارشان می گذریم نگاهی به پشت سرمان می اندازیم یا گاهی هم نمی اندازیم و می گوییم دلتان خوش است!

پیام راب هال به استارتاپ ها این است که از موضوعاتی که حواستان را پرت می کنند فاصله بگیرید و با تمام وجودتان بر روی کارتان متمرکز شوید، هال می داند در مورد چه کار دشواری صحبت می کند و با تمام وجود می داند اصلا کار راحتی نیست. راب هال موسس شرکت Adaptive Insights فعال در زمینه ی نرم افزارهای مالی است که اکنون ارزشی در حدود 1 میلیارد دلار دارد.

او تجارب خود را با دیگر استارتاپ ها به اشتراک می گذارد و توصیه می کند به جای تمرکز بر موضوعاتی که از کنترل آنها خارج است بر موضوعاتی متمرکز شوند که به خوبی از عهده ی کنترل آن بر می آیند. این کمپانی بیش از 300000 مشتری در بیش از 85 کشور دارد و به عنوان تنها شرکت نرم افزاری مبتنی بر سرویس های ابری در سال 2016 معرفی شده است.

اما موفقیت چیزی نبود که هال همیشه انتظار داشته باشد. او از سختی هایی که در مدت این چند سال کشیده است اشاره می کند و می گوید: 70 سرمایه گذار استارتاپ من را رد کردند و موفقیت من مثل هلو به دست نیامده است، با تمام وجود تلاش کردم تا مدیران و کنترل کنندگان را قانع کنم می توان داده های مالی را در سرویس های ابری ذخیره کرد تا بالاخره تلاشم به ثمر نشست.

هال پیشنهاد می کند هر کسی با هر ایده ای باید تمام تمرکز خود را بر توسعه ی آن ایده یا کسب و کار منعطف کند. هر چقدر محصول یا خدمات بهتر باشند شانس بیشتری برای دریافت کمک سرمایه گذاران خواهید داشت.

سرمایه یک کالای کمیاب برای هر استارتاپی است و یک ساختار هزینه ای دقیق برنامه ریزی شده کلید موفقیت یک استارتاپ است که گم شده است. او بر روی کلیدهای اصلی موفقیت خود متمرکز شد و موفق شد در حالیکه دیگران موفق نشدند.

بنابراین اگر از پیام کلیشه ای ساکن ننشین، همواره تلاش کن و متوقف نشو خسته شده اید بد نیست بدانید قبل از هر چیز عامل موفقیت این استارتاپ موفق، باور به همین جملات ساده و تکراری بوده است.

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

کتانی‌های سیلیکون ولی

کتانی‌های سیلیکون ولی به نمادی از قدرت، سهل‌انگاری، خلاقیت و انحصار تبدیل شده‌اند

ساکنان دره سیلیکون همیشه به ساده‌پوشی شُهره بوده‌اند. سیلیکون ولی سرزمین فرمانروایانی است که همیشه با شلوار جین، تیشرت

ادامه مطلب...
تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار

تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار – یک پله فراتر از هوش طبیعی انسان!

به کارگیری و تاثیر هوش مصنوعی بر نوشتار تا دیروز دور از تصور بود اما انگار قرار است هر

ادامه مطلب...

در بازی Battle Islands باید در مقابل حریفانی واقعی از سراسر جهان بجنگید!

بازی Battle Islands محصول 505 Games می‌باشد. اولین موضوعی که این استودیو به آن تاکید دارد این است که می‌گوید ما

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu