The best strategy games in 2016

داستان استارتاپی که 70 بار رد شد و اکنون 1 میلیارد دلار ارزش دارد

دسته : کسب و کار

هات اپ نیوز:

هرگز متوقف نشوید، اجازه ندهید شکست متوقفتان کند و هرگز ساکت نشوید، جملات انگیزشی که این روزها خیلی می شنویم و بیشترمان با بی تفاوتی از کنارشان می گذریم نگاهی به پشت سرمان می اندازیم یا گاهی هم نمی اندازیم و می گوییم دلتان خوش است!

پیام راب هال به استارتاپ ها این است که از موضوعاتی که حواستان را پرت می کنند فاصله بگیرید و با تمام وجودتان بر روی کارتان متمرکز شوید، هال می داند در مورد چه کار دشواری صحبت می کند و با تمام وجود می داند اصلا کار راحتی نیست. راب هال موسس شرکت Adaptive Insights فعال در زمینه ی نرم افزارهای مالی است که اکنون ارزشی در حدود 1 میلیارد دلار دارد.

او تجارب خود را با دیگر استارتاپ ها به اشتراک می گذارد و توصیه می کند به جای تمرکز بر موضوعاتی که از کنترل آنها خارج است بر موضوعاتی متمرکز شوند که به خوبی از عهده ی کنترل آن بر می آیند. این کمپانی بیش از 300000 مشتری در بیش از 85 کشور دارد و به عنوان تنها شرکت نرم افزاری مبتنی بر سرویس های ابری در سال 2016 معرفی شده است.

اما موفقیت چیزی نبود که هال همیشه انتظار داشته باشد. او از سختی هایی که در مدت این چند سال کشیده است اشاره می کند و می گوید: 70 سرمایه گذار استارتاپ من را رد کردند و موفقیت من مثل هلو به دست نیامده است، با تمام وجود تلاش کردم تا مدیران و کنترل کنندگان را قانع کنم می توان داده های مالی را در سرویس های ابری ذخیره کرد تا بالاخره تلاشم به ثمر نشست.

هال پیشنهاد می کند هر کسی با هر ایده ای باید تمام تمرکز خود را بر توسعه ی آن ایده یا کسب و کار منعطف کند. هر چقدر محصول یا خدمات بهتر باشند شانس بیشتری برای دریافت کمک سرمایه گذاران خواهید داشت.

سرمایه یک کالای کمیاب برای هر استارتاپی است و یک ساختار هزینه ای دقیق برنامه ریزی شده کلید موفقیت یک استارتاپ است که گم شده است. او بر روی کلیدهای اصلی موفقیت خود متمرکز شد و موفق شد در حالیکه دیگران موفق نشدند.

بنابراین اگر از پیام کلیشه ای ساکن ننشین، همواره تلاش کن و متوقف نشو خسته شده اید بد نیست بدانید قبل از هر چیز عامل موفقیت این استارتاپ موفق، باور به همین جملات ساده و تکراری بوده است.

Source: digitaltrends

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu