crash club

در اپلیکیشن Twitch دیگران غذا خوردن شما را خواهند دید

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز:

اپلیکیشن Twitch پلتفرم ویدئویی اجتماعی است که در اصل برای گیمرها بنیان گذاری شده  است و اعلام کرد در حال تجربه پدیده ی غذا خوردن اجتماعی است. بله درست شنیدید مفهوم جدید تنها غذا خوردن و با جمع غذا خوردن یکی از طبقه بندی ها جدید این شبکه ی اجتماعی است.

Twitch در امریکا برای استریمینگ بازی استفاده می شود و شبکه های اجتماعی دیگر برای به اشتراک گذاری اشیاء استفاده می شوند. اما Twitch کم کم برای به اشتراک گذاری نحوه ی غذا پختن و دستور پخت غذاها محبوب شد.

این موضع از کاربران کره ی جنوبی شروع شد که علاقه ی خاصی به تماشا کردن غذا خوردن دیگران دارند و شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری غذا خوردن را راه انداختند.twitch-finally

Raiford Cockfield مدیر این پلتفرم اجتماعی می گوید: علائق جوامع جهت گیری های ما را مشخص می کنند. ما درخواست های زیادی از کره ی جنوبی در مورد غذا خوردن اجتماعی در شبکه های اجتماعی دریافت کردیم، یک پدیده ی اجتماعی منحصر به فرد که خیلی ها طرفدار آن شدند.

باید دیدن آیا غذا خوردن اجتماعی در بیرون از کره هم رواج پیدا خواهد کرد یا نه شاید ایرانی ها هم بتوانند نحوه ی خوردن کله پاچه را برای جهانیان به نمایش بگذارند. Twitch دارای میلیون ها کاربر گیمر است!

این اپلیکیشن را می توانید از استورهای زیر دریافت کنید.

این اپلیکیشن از اپ استور حذف شده است.

دانلود برای اندروید

 

همراهان اندرویدی در صورت مواجه شدن با پیغام this item isnt available in your country از راهنمای آموزش دانلود از پلی استور استفاده کنید تا بتوانید تحریم ها را دور بزنید.

 

Source: digitaltrends