The best strategy games in 2016

امکان حذف همیشگی خاطرات بد و ترس ها در مغز انسان وجود دارد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

براساس تحقیقاتی که به تازگی انجام گرفته شده است می توان پیام های پنهانی را در مغز انسان بدون آگاهی خود شخص به کار گذاشت. در یک آزمایش افرادی که در ماشین fMRI قرار داده شده بودند به صورت ناخودآگاه به صورتی تعلیم داده شدند که که در طول هفت روز وقتی رنگ های سفید یا سیاه به آنها نشان داده می شد آن را به رنگ قرمز ببینند.

به شرکت کنندگان فقط گفته شد سعی کنید فعالیت های مغز خود را به نحوی تنظیم کنید و سپس با دادن امتیازاتی به آنها نحوه ی عملکرد آنها بررسی شد. این افراد بدون داشتن آگاهی در مورد کاری که دارند انجام می دهند امتیازات بالاتری کسب کردند. در طول 500 تلاش آنها نوارهای سیاه و سفید را قرمز می دیدند. دانشمندان به این نتیجه رسیدند که می توان با استفاده از تربیت  بازخوردهای عصبی خاطرات شرکت پذیر را در مغز افراد تقویت کرد، خاطراتی که حتی ماه ها بعد از آموزش نیز در ذهن فرد باقی می ماندند.

Takeo Watanabe استاد علوم شناختی دانشگاه براون در این زمینه گفت: افراد شرکت کننده در آزمایش بدون آگاهی قبلی بین رنگ و جهت گیری ارتباط برقرار کردند، این نشان می دهد انسان ها قادر به یادگیری مشارکتی در مراحل اولیه ی بینایی هستند. چون می توان مراحل یادگیری را به چنین مناطقی در مغز منتقل کرد احتمالا این متد امکان یادگیری مشارکتی را در نقاط دیگر مغز نیز فراهم می کند.

امکان حذف همیشگی خاطرات بد و ترس ها در مغز انسان وجود دارد، از این شیوه می توان برای کاهش یا حذف خاطرات بدی که در ذهن بوجود آمده اند و از بین بردن ترس ها استفاده کرد. این تیم دریافتند افرادی که دارای اتیسم هستند در بین مناطق مختلف مغزشان هدایت های غیرطبیعی دارند اما با تغییر دادن این هدایت های غیر طبیعی به هدایت های طبیعی آنها را به افراد نرمال نزدیک تر کرد.

Source: digitaltrends

 

از دست ندهید!

راز موفقیت بیل گیتس

راز موفقیت بیل گیتس – پدر تکنولوژی، در مورد نحوه استفاده خود از تکنولوژی می‌گوید

استفاده بیل گیتس از تکنولوژی آنقدرها که شما فکر می‎کنید پیچیده نیست. همین شیوه تفکر، راز موفقیت بیل گیتس

ادامه مطلب...
محو شدن پست‌های نامناسب

محو شدن پست‌های نامناسب در اینستاگرام، تلاشی برای امنیت بیشتر کاربران!

اینستاگرام همیشه در مورد اعمال محدودیت برای تصاویر یا ویدئوهای خاص یا بسیار سختگیرانه عمل کرده است یا همانطور

ادامه مطلب...
بازاریابی اپلیکیشن موبایل

5 اشتباه وحشتناک در بازاریابی اپلیکیشن موبایل که احتمالا مرتکب می‌شوید!

مقوله بازاریابی اپلیکیشن موبایل از آن دسته امور ریسک‌دار و پُرخطر است که برخی از اشتباهات در آن به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu