Pavel Durov

Ori نسل جدید مبلمان های جدید رباتیک

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

با هنرمندی به نام Yves Behar آشنا شوید. هنرمندی که کارش دیزاین های خاص و هوشمند و هدفش تغییر اساسی چشم انداز زندگی های هوشمند است که پروژه های موفق زیادی مانند Jawbone و August Smart Lock درکارنامه ی خود به ثبت رسانده است.

ساخته ی جدید این هنرمند که Ori نیز نامیده می شود، یک مبلمان هوشمند است که به راحتی فضای یک اتاق را با توجه به نیاز های شما به یک اتاق خواب، اتاق نشیمن و یا دفتر کار تبدیل می کند.

اما چطور؟

کمدی را فرض کنید که در کنجی از خانه ی شما جا دارد. این کمد به صورتی طراحی شده است که قفسه های زیادی برای جاگذاری لباس ها و کفش ها داشته باشد و در عین حال تختی نیز از قسمت زیرین آن بیرون بیاید. فقط کافی است شب ها زمانی که به تخت احتیاج دارید یک کلید را فشار دهید تا برایتان آماده شود.

در طول روز نیز می توانید تنها با فشار یک کلید کمد را از سمتی به سمت دیگر اتاق جا به جا و یک اتاق نشیمن عالی داشته باشید و محدوده و اندازه ی اتاق خواب و یا نشیمن و دفتر کار خود را خودتان تعیین کرده و از کمترین فضا، بیشترین استفاده ی ممکن را داشته باشید.

ایده ی طراحی این مبلمان به کمک اریگامی (هنر کاغذ و تای ژاپنی ها) شکل گرفته است و به عنوان یکی از بهترین طراحی ها برای آپارتمان های تک اتاقه به شمار می رود که به دلیل امکاناتی که در آن قرار داده شده است می توانید با صرف کسری از هزینه ی معمول، قابلیت های یک آپارتمان شیک و عالی را داشته باشید.

source: cnet

از دست ندهید!

فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...
گوگل گلس سازمانی

گوگل گلس سازمانی بعد از دو سال سکوت با کاربردهای جدید عرضه خواهد شد

شاید فکر کنید گوگل گلس که قرار بود هم صفحه نمایشی هوشمند و هم دوربینی بر روی صورت کاربران

ادامه مطلب...

توقف تولید آیفون SE – منتظر نسخه جدید این گوشی نباشید!

آیفون SE یکی از محصولات متفاوت اپل بود که علیرغم تفاوت‌های زیادی که با پرچمداران این کمپانی داشت، طرفداران

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu