following

شاید طرف مقابل مصاحبه شغلی بعدتان Mya باشد!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

معمولا مصاحبه های شغلی برای کسانی که به دنبال شغل هستند استرس زیادی دارد. انتظار برای دریافت پاسخ از سوی شرکت و دعوت شدن به مصاحبه ی اولیه هم گاهی استرس زاست. اما این بخش می تواند فشار بسیار بیشتری به شرکتی که به دنبال کارمند جدید می گردد وارد کند.

هر چه شرکت بزرگ تر باشد تعداد کسانی که برای هر موقعیت شغلی درخواست می دهند بیشتر خواهد بود. و گاهی این تعداد آن قدر بالا می رود که تعدادی از درخواست دهندگان هیچ پاسخی دریافت نمی کنند و پس از مدتی انتظار ناامید می شوند. برای کمک به پروسه ی مصاحبه ی اولیه، شرکت FirstJob دستیار هوشمند استخدامی به نام Mya ساخته که می تواند به تنهایی حدود 75 درصد پروسه ی مصاحبه را انجام دهد.

این سیستم با استفاده از یادگیری ماشینی و پردازش زبان طبیعی بررسی اولیه را انجام داده، پاسخ سوالات مصاحبه شوندگان را می دهد، فیدبک داده و پیشنهاداتی برای ادامه ی پروسه به مصاحبه شونده ارائه می دهد.

Mya زبان را می فهمد و می تواند به هر سوالی درباره ی شرکت، فرهنگ، مزایا، و حتی پروسه ی استخدام پاسخ دهد. مدیرعامل و پایه گذار این شرکت، Eyal Grayevsky، در مصاحبه با Digital Trends گفت:

“در حقیقت Mya یک دستیار استخدام همیشه در دسترس است که پروسه ی مصاحبه را با وسواس و دقت انجام می دهد. اگر سوالی پرسیده شود که Mya جوابش را نمی داند بلافاصله یکی از اشخاص مسئول مصاحبه ها به سیستم وارد می شود تا سوال را پاسخ دهد. البته هیچ گاه یک سوال دو بار از مسئولین پرسیده نمی شود چرا که Mya آنها را یاد گرفته و در شرایط مشابه سوالات را پاسخ می دهد.

Source: DigitalTrends

 

از دست ندهید!

آیفون جدید

چرا در حال حاضر خرید یک آیفون جدید بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود؟

اگر قصد دارید آیفون جدید بخرید، بهتر است دست نگه دارید و در حال حاضر آیفون نخرید! زیرا اپل

ادامه مطلب...
بازاریابی بصری در اینستاگرام

با این 5 ترفند بازاریابی بصری در اینستاگرام متفاوت ظاهر شوید

استفاده از ترفندهای بازاریابی بصری در اینستاگرام یکی از شرط‌های ادامه حیات در این پلتفرم است. هنگامی که بدنبال

ادامه مطلب...
دستبند Steer

دستبند Steer با استفاده از شوک الکتریکی، رانندگان خواب‎آلود را بیدار می‌کند!

شاید نوشیدن چای یا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای بیدار ماندن هنگام رانندگی امتحان کرده باشید، اما خواب اگر بخواهد

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu