The best strategy games in 2016

شاید طرف مقابل مصاحبه شغلی بعدتان Mya باشد!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

معمولا مصاحبه های شغلی برای کسانی که به دنبال شغل هستند استرس زیادی دارد. انتظار برای دریافت پاسخ از سوی شرکت و دعوت شدن به مصاحبه ی اولیه هم گاهی استرس زاست. اما این بخش می تواند فشار بسیار بیشتری به شرکتی که به دنبال کارمند جدید می گردد وارد کند.

هر چه شرکت بزرگ تر باشد تعداد کسانی که برای هر موقعیت شغلی درخواست می دهند بیشتر خواهد بود. و گاهی این تعداد آن قدر بالا می رود که تعدادی از درخواست دهندگان هیچ پاسخی دریافت نمی کنند و پس از مدتی انتظار ناامید می شوند. برای کمک به پروسه ی مصاحبه ی اولیه، شرکت FirstJob دستیار هوشمند استخدامی به نام Mya ساخته که می تواند به تنهایی حدود 75 درصد پروسه ی مصاحبه را انجام دهد.

این سیستم با استفاده از یادگیری ماشینی و پردازش زبان طبیعی بررسی اولیه را انجام داده، پاسخ سوالات مصاحبه شوندگان را می دهد، فیدبک داده و پیشنهاداتی برای ادامه ی پروسه به مصاحبه شونده ارائه می دهد.

Mya زبان را می فهمد و می تواند به هر سوالی درباره ی شرکت، فرهنگ، مزایا، و حتی پروسه ی استخدام پاسخ دهد. مدیرعامل و پایه گذار این شرکت، Eyal Grayevsky، در مصاحبه با Digital Trends گفت:

“در حقیقت Mya یک دستیار استخدام همیشه در دسترس است که پروسه ی مصاحبه را با وسواس و دقت انجام می دهد. اگر سوالی پرسیده شود که Mya جوابش را نمی داند بلافاصله یکی از اشخاص مسئول مصاحبه ها به سیستم وارد می شود تا سوال را پاسخ دهد. البته هیچ گاه یک سوال دو بار از مسئولین پرسیده نمی شود چرا که Mya آنها را یاد گرفته و در شرایط مشابه سوالات را پاسخ می دهد.

Source: DigitalTrends

 

از دست ندهید!

ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

مروری بر گذشته و آینده گوشی‌های ضدآب – همراهِ روز‌های بارانی و برفی!

ضرورت وجود گوشی‌های ضدآب با این همه سرمایه‌ای که سالانه به دلیل صدمات آبی به موبایل رخ می‌دهد یک

ادامه مطلب...
کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu