شاید طرف مقابل مصاحبه شغلی بعدتان Mya باشد!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

معمولا مصاحبه های شغلی برای کسانی که به دنبال شغل هستند استرس زیادی دارد. انتظار برای دریافت پاسخ از سوی شرکت و دعوت شدن به مصاحبه ی اولیه هم گاهی استرس زاست. اما این بخش می تواند فشار بسیار بیشتری به شرکتی که به دنبال کارمند جدید می گردد وارد کند.

هر چه شرکت بزرگ تر باشد تعداد کسانی که برای هر موقعیت شغلی درخواست می دهند بیشتر خواهد بود. و گاهی این تعداد آن قدر بالا می رود که تعدادی از درخواست دهندگان هیچ پاسخی دریافت نمی کنند و پس از مدتی انتظار ناامید می شوند. برای کمک به پروسه ی مصاحبه ی اولیه، شرکت FirstJob دستیار هوشمند استخدامی به نام Mya ساخته که می تواند به تنهایی حدود 75 درصد پروسه ی مصاحبه را انجام دهد.

این سیستم با استفاده از یادگیری ماشینی و پردازش زبان طبیعی بررسی اولیه را انجام داده، پاسخ سوالات مصاحبه شوندگان را می دهد، فیدبک داده و پیشنهاداتی برای ادامه ی پروسه به مصاحبه شونده ارائه می دهد.

Mya زبان را می فهمد و می تواند به هر سوالی درباره ی شرکت، فرهنگ، مزایا، و حتی پروسه ی استخدام پاسخ دهد. مدیرعامل و پایه گذار این شرکت، Eyal Grayevsky، در مصاحبه با Digital Trends گفت:

“در حقیقت Mya یک دستیار استخدام همیشه در دسترس است که پروسه ی مصاحبه را با وسواس و دقت انجام می دهد. اگر سوالی پرسیده شود که Mya جوابش را نمی داند بلافاصله یکی از اشخاص مسئول مصاحبه ها به سیستم وارد می شود تا سوال را پاسخ دهد. البته هیچ گاه یک سوال دو بار از مسئولین پرسیده نمی شود چرا که Mya آنها را یاد گرفته و در شرایط مشابه سوالات را پاسخ می دهد.

Source: DigitalTrends

 

از دست ندهید!

فالوور صفت

چرا به یک قوم فالوور صفت تبدیل شده‌ایم؟ حال و روز این روزهای ما دیدنی است!

دردناکی اوضاع این روزهای ما دسته‌ای گریه‎کُن می‌طلبد تا بر سر و صورت بزنند و شیون‌کنان فریاد بزنند ای

ادامه مطلب...
ال جی V30

رندرهای ال جی V30 با یک صفحه نمایش ثانویه کشویی منتشر شدند

دیروز نسخه اولیه ال جی V30 در رندرهای جدید درز کرده، به نمایش درآمدند. در این رندرها، شاهد یک

ادامه مطلب...
پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی وقت‌شناس باشید!

در روزگاری زندگی می‌کنیم که هر برند برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی باید وقت‌شناس باشد تا بیش‌ترین تعامل

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu