crash club

استفاده از Samsung Gear 360 برای تمام دستگاه های اندرویدی

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

همان طور که از اسمش پیداست، Samsung Gear 360 یک دوربین 360 درجه است که قابل استفاده در اسمارتفون های Galaxy S6 ، S6 Edge ، S6 Edge plus ، Note5 ، S7 و S7 edge است.

چند هفته ی پیش، Bim4ry که یک توسعه دهنده در انجمن XDA است، کرکی را برای Gear 360 معرفی کرد که به کمک آن می توان اپلیکیشن این ابزار را بر روی تمام دستگاه های اندرویدی نصب کرد. این کرک می تواند علاوه بر اضافه کردن قابلیت نصب بر روی تمام دستگاه ها، از تبدیل شدن ویدئوی 4K به 2K در اسمارتفون ها جلوگیری کند. تاکنون بجز مدل S7 تمامی مدل های دیگر دچار این مشکل بوده اند.

استفاده از Samsung Gear 360 برای همه اندرویدیها امکان پذیر شد!

برای استفاده از این بزار کافی است تا یک دستگاه اندرویدی با سیستم عامل اندروید 5.0 به بالا و یک کپی از نرم افزار خدمات جانبی سامسونگ را داشته باشید که به راحتی از پلی استور و با نام Samsung Accessory Servive قابل دانلود است. Bim4ry برای نمونه پرسپکتیوی را منتشر کرد که توسط Gear 360 و Sony Xperia Z5 گرفته شده بود.

اما از آنجایی که این یک نسخه ی غیر رسمی است، لازم است تا مراقب باشید. Bim4ry هم هشدارهایی را در این زمینه داده و اعلام کرده این کرک اشکالات زیادی دارد که باید برطرف شود. بنابراین اگر هم اکنون مایل به استفاده از این کرک هستید قطعا با باگ های زیادی رو به رو خواهید شد.

اما با وجود تمامی این معایب که البته بیشتر آنها قابل برطرف شدن هستند، این کرک راه را برای طرفداران غیر سامسونگی Gear 360 برای استفاده از آن باز کرده است.

نظر شما در مورد این کرک چیست؟

hotappnews

source: androidauthority