crash club

اپل واچ رتبه ی نخست رضایت مشتریان را به خود اختصاص داد

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

از زمانی که اسمارت واچ اپل در آوریل 2015 وارد بازار شد این کمپانی در مورد رضایت مشتریان با انتقاداتی روبرو شد اما به گزارش J.D. Power’s 2016 درمورد رضایت مشتریان از اسمارت واچ ها در سال جاری وضعیت آنچنان نابسمان هم نبوده است. این گزارش با شرکت 2696 مشتری که در طول 12 ماه اخیر ساعت هوشمند خریده اند طراحی شده است، همچنین 2949 نفری هم که دستبندهای تناسب اندام خریداری کرده اند نیز در این نظر سنجی شرکت داشته اند. این افراد در ماه مه و ژوئن پرسشنامه ها را تکمیل کرده اند.

در قلمرو اپل واچ رتبه ی نخست رضایت مشتریان را به خود اختصاص داد. این اسمارت واچ با 852 امتیاز رتبه ی نخست را از نظر راحتی، استایل، ظاهر و استفاده ی آسان به خود اختصاص داد. با این وجود سامسونگ هم چندان عقب نمانده  و با کسب 842 امتیاز در زمینه های عملکرد قوی در ارائه ی خدمات به مشتریان، سایز صفحه نمایش، ویژگی ها مربوط به گوشی ها رتبه ی بعدی را به خود اختصاص داده است. به طور متوسط رضایت مشتریان از اسمارت واچ ها در نقطه ی میانگین 847 ایستاده بود.

nd2

29 درصد از مشتریان از عمر کم باتری شکایت داشتند، 23 درصد از مشکلات شخصی سازی و 22 درصد از شارژرهای معیوب شکایت داشتند.

در زمینه ی دستبندهای سلامتی سامسونگ با 859 در رتبه ی نخست از نظر راحتی، دوام و کاربرد آسان قرار داشت. Garmin نیز بعد از سامسونگ با امتیاز 836 قرار گرفت که توانسته بود رضایت مشتریان را از نظر دوام، کاربرد آسان و خدمات به مشتریان جلب کند.

ال جی دراین میان 828 امتیاز و  دستبند تناسب اندام Fitbit 826 امتیاز به دست آوردند در حالیکه امتیاز میانگین 829 بود. سایر دستبندهای سلامتی از جمله Jawbone با 814 امتیاز و Pebble که اصلا در این لیست ذکر نشده بود ثابت کردند اصلا زمان خوبی برای یک پوشیدنی بودن نیست و فعلا بازار تحت سلطه ی برندهای خاصی است.

Source: digitaltrends

 

از دست ندهید!

فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...
گوگل گلس سازمانی

گوگل گلس سازمانی بعد از دو سال سکوت با کاربردهای جدید عرضه خواهد شد

شاید فکر کنید گوگل گلس که قرار بود هم صفحه نمایشی هوشمند و هم دوربینی بر روی صورت کاربران

ادامه مطلب...

توقف تولید آیفون SE – منتظر نسخه جدید این گوشی نباشید!

آیفون SE یکی از محصولات متفاوت اپل بود که علیرغم تفاوت‌های زیادی که با پرچمداران این کمپانی داشت، طرفداران

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu