قلم S نوت 7 کارکردهای متفاوتی خواهد داشت

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

تقریبا سه هفته به زمان رونمایی گلکسی نوت 7 باقی مانده است. این گوشی قرار است در تاریخ 2 آگوست به نمایش در بیاید. به نظر می رسد سامسونگ در این زمان باقیمانده تصمیم گرفته بازار شایعات را در زمینه ی قلم نوت 7 داغ کند هفته ی قبل بود که خبرهایی از دوام قلم S منتشر شد.

اما به نظر می رسد مسئولان بخش گوشی سامسونگ تصمیم گرفته اند مخاطبان را بیشتر هیجان زده کنند. Dong-Jin Koh به گزارشگران گفت: نوت 7 این بار از نظر کارکردهای نوت برداری ارتقاهای چشم گیری خواهد داشت و علت این موضع نرم افزار همه کاره ای است که کنترل همه چیز را به دست خواهد گرفت.

Koh افزود اصلا نگران رقابت با آیفون 7 یا هر رقیب دیگری نیستیم زیرا سامسونگ ترازنامه ی نیمه ی دوم خود را به تعادل رسانده است. ممکن است در سه ماه ی سوم کشمکش هایی داشته باشیم، به دلیل اینکه با ازر اشباع شده است قصد نداریم فقط آمار فروش خود را بالا ببریم. اینکه رشد و بازدهی کجا متوقف خواهد شد هنوز مشخص نیست اما به نظر میرسد ال جی با توجه به  انتشار خبری از اخراج مدیرانش به خاطر فروش کم جی 5 در این مسیر جایی ندارد.

Source: pocketnow

از دست ندهید!

تجربه ساخت اولین اپلیکیشن خود را با این 5 نکته خیال انگیزتر کنید!

همیشه اولین‌ها هیجان انگیزترند! اولین‌هایی پُردلهره، پر از نگرانی و فرسایشی که سنگِ‌بنای همه چیز محسوب می‌شوند. خصوصا اولین

ادامه مطلب...
آپدیت Google Voice

آپدیت Google Voice – گفتگوی صوتی گوگل، لباس تازه بر تن می‌کند!

به تازگی جزییات آپدیت Google Voice منتشر شده است و کاربران می‌توانند ارتباط بهتری را در قالب اپلیکیشنی که

ادامه مطلب...
تصویر جدید ال جی G6

تصویر جدید ال جی G6 از تحولات اساسی در طراحی این گوشی خبر می‌دهد

تصویر جدید ال جی G6 که به تازگی منتشر شده‌؛ ظاهر جذاب این گوشی را به نمایش گذاشته‌ است!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu