following

نیمی از گیمرهای موبایل جهان را زنان تشکیل داده اند

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

دنیای بازی های رایانه ای دنیایی مردانه است. بازی های امروز نسبت به بازی های کنسولی قبل که مخصوص نوجوانان بود طرفداران بیشتری دارد، پلتفرمی که از بازی ما در گوشی های نوکیا نشات گرفت، و امروز دنیای بازی های موبایل با سرعت به رشد خود ادامه می دهد و به تجارتی بزرگ تبدیل شده است.

بازی های موبایل طبق آمار منتشر شده 12 میلیارد دلار ارزش سالیانه دارند و 16 درصد از سهم سود کلی بازی ها را به خود اختصاص داده اند. اسمارتفون ها صرف نظر از عمر باتری هایشان به ابزار خوبی برای بازی تبدیل شده اند.

17yemd1rxb54vjpg

به تازگی تیم تحقیقی فیسبوک اطلاعات جدیدی منتشر کرده اند که نشان داده است نیمی از گیمرهای موبایل جهان را زنان تشکیل داده اند. در این تحقیق به این موضع اشاره شده است که این رقم در حال افزایش است. 71 درصد کاربران از گوشی به عنوان اولین و مهم ترین ابزار بازی استفاده می کنند که این میزان برای کاربران رایانه 64 درصد است، تبلت 34 درصد و کنسول 26 درصد. کاربرانی که برای بازی کردن پول پرداخت می کنند نسبت به دیگران سه برابر تمایل بیشتری برای ماندن دارند که به خاطر حس تعلق و حضور در یک اجتماع است.

دو سوم از گیمرها یعنی 57 درصد آنها برای یافتن عناوین جدید بازی موبایل به شبکه های اجتماعی مراجعه می کنند، یک سوم نیز از طریق معرفی به یکدیگر با بازی ها آشنا می شوند. 54 درصد از طریق اپلیکیشن های چت، بازی ها را به هم معرفی می کنند.

mobile-gamers

این اطلاعات نشان می دهند که چرا بازی های موبایل چنین اهمیت فوق العاده ای پیدا کرده اند و چرا شرکت مهمی مثل نینتندو به جای تمرکز بر روی کنسول ها بر روی بازی های موبایل مخصوصا بازی پر سر و صدای Pokemon Go سرمایه گذاری کرده است که موفقیتی بی نظیر برای این کمپانی به همراه آورده است.

بازی پوکمن گو با 21 میلیون کاربر فعال روزانه تیندر و توییتر را پشت سر گذاشت و به بزرگترین بازی تاریخ آمریکا تبدیل شد. بعد از سه روز از انتشار این بازی بالاترین میزان سود را در اپ داستور به خود اختصاص داد و همچنان با کسب روزانه میلیون دلار در آمد از بازی های موفقی همچون Candy Crush saga’s پیشی گرفت.

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu